Aslan erkeğini nasıl peşimden koşmasını sağlayabilirim?

• Konbuyu başlatan aslanerkeği
  • Başlangıç tarihi
A

aslanerkeği

Forum Okuru
Aslan erkeğini nasıl peşimden koşmasını sağlayabilirim?

Aslan erkeğini peşinden koşturmak melek kadınlar kulubü aslan erkeğini nasıl etkilersin forum'da.​

Arkadaşlar sevgilim aslan burcu çok havalı kendini çok beğeniyor. Aslında biraz onu arkamdan koşturmak istiyorum bakalım gerçekten seviyor mu beni? Aslan erkeğini peşinden koşturmak nasıl yapabilirim? Aslan erkeği sevgilimi sınayabilir miyim? Onu nasıl biraz peşimden koşturabilirim? Aslan burcu erkeklerinden özellikle yorum bekliyorum. Bazen şey sanıyor hani ben onu bırakamam filan sanıyor yaa.

Merhaba
Vallahi burcu ne olursa olsun erkekleri anlamak çok zor. Aslan erkeklerinden biraz bahsetmek gerekirse aslan burcu erkekleri severse güvenirse peşinden sonuna kadar gider ama sizin blöf yaptığınızı ve bu tip bir oyun olduğunu anlarsa o zaman güveni feci şekilde kırılır. Aslan erkekleri oldukça korumacı ve kıskançtır. Kıskanır aşırı korumacıdır. Aslan erkekleri kendine son derece özgüveni aşırı burçtur. Kendini çok beğenir. Aslan burcu erkeğini peşinizden koşturmak isterseniz bunu ona hissettirmemeniz gerekiyor. Hani sadece burca bağlı bir şey de değil bu erkek gerçekten seviyor beğeniyor hoşlanma varsa zaten koşar peşinden.

Aslan burcu erkeği ile evlilik aşk nasıl olur? Merak ediyorsanız mutlaka yazımızı inceleyin. ''Aslan burcu erkeği ve aşk evlilik'' hemen yazımızı inceleyebilirsiniz.

Geri