Aslan ve koç uyumu nasıldır anlaşırlar mı?

• Konbuyu başlatan Aslankadinii
  • Başlangıç tarihi
A

Aslankadinii

Forum Okuru
Aslan ve koç uyumu nasıldır anlaşırlar mı?

Aslan ve koç uyumu melek kadınlar kulübü aslan koç uyumlu mu forum'da.​

Arkadaşlar ben aslan burcuyum beğendiğim kişide koç burcu ama biraz atarlı bir tip. Acaba ileride anlaşmamız mümkün mü? Aslan ve koç uyumu nasıl olur uyumlu bir burç ikilisi mi? Aslında arkadaş olarak çok iyiyiz ama koç burcu olduğu için fazla atarlı davranıyor ben de açıkçası ileride bana da böyle şeyler yapar diye çekiniyorum. Ne düşünüyorsunuz yorumlarınızı merak ediyorum?

images (10).jpeg

Merhabalar
Koç burcu ve deniz gibi biraz atarlı ve sinirli bir burçtur ama aslan ve koç uyumu çok güzeldir. Aslanın biraz hükmedici yapısı vardır hükmetmeyi sever ve biraz da somurtabilir bu koçu biraz sinirlendirebilir ama iki burçtan çok güzel bir birliktelik oluşabilir. Birbirlerine deli gibi aşık olup sadık alabilirler. Hem aslan burcu hem koç burcu birbirlerine benzerler aslında aralarındaki ruh benzemesi de bu iki burcu birbirine çekecektir. Her iki burç da ateş grubundan olduğu için tutkulu dinamik bir aşk ikisini bekliyordur. Maalesef her iki burcunda sabırsızlığı ve bu ilişkiyi dizginlemek istemesi dikkat çeker. Eğer bazı problemler gün yüzüne çıkmazsa dediğimiz gibi çok tutkulu ve güzel bir aşk sizi bekliyor olacaktır birbirinize biraz tahammül göstermeniz yerinde olur.

Siz aslansınız ve sizin için koç burcu özelliklerini bulabileceğiniz ayrıntılı inceleyebileceğiniz bir yazı bırakmak istiyorum aşağıya. "Değişik özellikleri ile koç" yazımızı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Geri