Ateş düşürücü fitilin bebeğime herhangi bir zararı olur mu?

H

Hayatkahraman

Forum Okuru
Ateş düşürücü fitilin bebeğime herhangi bir zararı olur mu?

Ateş düşürücü fitil melek kadınlar kulübü ateş düşürücü fitil kaç saatte verilir forumda.​

Arkadaşlar bebeğim 8 aylık ateşi düşünüyordu doktora götürdük doktor her zaman ateş düşürücü şurup verirdi ilk defa ateş düşürücü fitil verdi ateşi çok olursa 39 u geçerse verebilirsin dedi ama ben endişeliyim ve nasıl kullanacağımı da bilmiyorum. Kullananlar var mı önce. Yine akşama ateşimiz çıkarsa vermek istesem kaç saatte bir veriliyor acaba?

Merhabalar
Çok geçmiş olsun diliyorum. Ateş düşürücüler biliyorsunuz ki çok ateş durumunda 6 saatte bir ateş düşürücü vermeniz gerekiyor. Ateş düşürücü fitiller de daha fazla ateş varsa çocukta doktorunuz o yüzden fitil vermiş olacak. Ateş düşürücü özellikle daha fazla etkiye sahip olduğu için tabii 39 ve üzeri doktorunuz ne dedi ise o şekilde kullanın. Bebeğinizin makatindan ittirerek ilacı kullanabilirsiniz. Anında ateşi düşüren bir ilaç ateş düşürücü fitiller. Ben ikizlerimde kullandım zararını görmedim. En azindan doktora gidebilecek durum yoksa fitil kullanımı bebeği ve sizi rahatlatacaktır. Yani ilaç ismi vermek yanlış olur ama doktorumuzun bize verdiği fitil çok iyiydi. Hatta ilacın sonunda s vardı. Aynı ilaç mı bilmiyorum ama iyi bir ilaç. Dilerseniz aşağıdaki konuyu da inceleyin. "Calpol şurup ateş düşürücü mu?" Hemen aşağı bırakıyorum.

Geri