avuç içi damar okuma nedir yahu

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
avuç içi damar okuma nedir yahu
Sgk yolsuzlukların önüne geçmek için kaç sene sonra birşey geliştirmiş, bunda amaç yolsuzlukların önüne geçmekmiş :) Nerede ise akılları bu zamana kadar. Her neyse, kimse kimsenin yerine hastaneye gidemeyecekmişte, merak ediyorum bu sistem tam olarak nasıl çalışıyor bilginiz var mı ?

Sistemin kurulus amaci bence o degil, hayali muayeneyi engellemek diye dusunuyorum. daha once arastirmistim bu sistemlerin nasil calistigini. bildigim kadari ile parmak izi gibi seyleri sadece emniyet toplayabiliyor o yuzden kullanilamiyordu bundaki avuc ici damar izinden kimlik tespiti olmadigi icin serbestce kullanilabilen birsey sanirim damar haritasini tc kimlik no ile eslestiriyorlarmis. ondan sonra sen gercekten o kisimisin degil misin ona bakiyorlarmis. oyle duymustum tv haberlerinde.

Sistemin kurulus amaci bence o degil, hayali muayeneyi engellemek diye dusunuyorum. daha once arastirmistim bu sistemlerin nasil calistigini. bildigim kadari ile parmak izi gibi seyleri sadece emniyet toplayabiliyor o yuzden kullanilamiyordu bundaki avuc ici damar izinden kimlik tespiti olmadigi icin serbestce kullanilabilen birsey sanirim damar haritasini tc kimlik no ile eslestiriyorlarmis. ondan sonra sen gercekten o kisimisin degil misin ona bakiyorlarmis. oyle duymustum tv haberlerinde.

Forumumuzda ki ilgili haber konumuzu okuduysanız eğer avuç içi okuma yönteminin de amacının bu olduğunu görürsünüz :D

Geri