Azrail sözleri

M

Misafir

Forum Okuru
Azrail sözleri
azrail
azrail, resimleri, ilgili sözler, sözleri, msjları, mesajları burada arkadaşlar

Merhaba Melek'ler...

Bu makalemizde sizlerle azrail sözlerini ve mesajlarını paylaşacağız. Bakalım beğenecekmisiniz:)

azrail-145.jpg

hani insan ağlamak ister ya,gözlerinden yaş gelmez,hani bazen gülmek ister ya insanyürekten gülemez.hani birini bekler onu çok görmek ister ya insan,o beklenen hiç gelmez o zaman ölmek ister,bu kezde azrail gelmez"

Bir bulut sarsın evinin damını, azrail beklesin almak için canını, ben değil aşkım emsin kanını, damarların kurusun beni YIKTIĞIN İÇİN... giydiğin en güzel elbise kefenin olsun, mezar taşının üstüne veremlidir yazılsın, okuyanın olmasın beni YIKTIĞIN İÇİN!!!!!

zorla yaşıyorum senden uzakta her dem azrail gelip canımı ister boynumda bir ilmik ecek tuzakta olsun be güzelim varlığın yeter

senin sevdiğin seni sevmiyorsa, sana bakıpta konuşmuyorsa, geçmişte kalan günlerle yetinmek en büyük tesellidir yada bu çile senin azrailindir..

Azrail gelse canımı almaya Son Sözümde Seni Anarım Ölücegime üzülmem gülüm Sensiz olacagıma o güzel esrarlı bakışlarına teninin sıcaklıgını bir kez daha hissedememek üzer beni cerenim işte bunun için ağlarım...!

kader inat etti seni benden almayatuttuğum bütün dalları kırdı gözümdeki bütün yaşları akıttı en ağır tokadını vurdu yar etmem seni ona dedi azraili karşıma dikti tüketti bitirdi beni öleceksin dedi ama bedenim ruhumu vermedi sen yanımda yoksun die

kader inat etti seni benden almayatuttuğum bütün dalları kırdı gözümdeki bütün yaşları akıttı en ağır tokadını vurdu yar etmem seni ona dedi azraili karşıma dikti tüketti bitirdi beni öleceksin dedi ama bedenim ruhumu vermedi sen yanımda yoksun die

bu güzelmiş paylaşım için teşekkür RüYaM

Geri