Bacaklarımı eritmek istiyorum hangi hareketleri yapmalıyım?

• Konbuyu başlatan meltem002
  • Başlangıç tarihi
M

meltem002

Forum Okuru
Bacaklarımı eritmek istiyorum hangi hareketleri yapmalıyım?

Bacak nasıl erir melek kadınlar kulubü bacak nasıl incelir forum'da.​

Ya ben neden kilo veremiyorum bu yağlarımdan kurtulamıyorum. Acaba bölgesel mi çalışsam diyorum. Bacak eritme nasıl yapılır? Bildiğiniz bacak eritme hareketleri hangileridir? Bacak nasıl erir? Hem göbekte hem bacaklarımda çok yağ var giydiğim pantolonlar çok sıkıyor ve vücut hatlarım belli oluyor. Çok rahatsız etmeye başladı beni bu yağlar.

Merhaba
Aslında her gün düzenli bir şekilde yapacağınız egzersizler sayesinde kolayca bacak yağlarınızı eritebilirsiniz. Aslında işte her gün sabah kalktığınızda rutin yapacağınız egzersizler ile hemen kısa sürede yağlarınızdan sıyrılabilirsiniz. Hatta size 3 kolay egzersiz ile bacak yağlarınızdan kurtulacağınıza garanti verebilirim. Özellikle bacaklarınızdaki yağlardan kurtulmak istiyorsanız iç bacak ve dış bacak yani kalçaya doğru yakın hareketlere yoğunlaşabilirsiniz. En önemli hareketler şunlar. Çok kolay birinci hareket yan yatıp bir elinizi başınızın altına bir elinizi belinize koyup bacağı yukarı kaldırıp indirmek. Çok hızlı yapmayın ama bu hareketleri. Yine devamında yukarıda iken bacak daire çizin 10 kez. Yine yan pozisyonda iki bacağı birden yan yukarı kaldırıp indirin. Hemen aşağıda da videosunu paylaşacağım sizinle. Bacak nasıl eritilir aşağıda da bir link bırakacağım ve video.

Hemen aşağıdaki linkten de bacak eritme hareketlerine bakabilirsiniz. Her gün standart hareketleri yaparsanız başarılı olacaksınız. ''Hep beraber baldır eritme hareketleri yapalım'' siz de linke ulaşıp bir bakın derim.

Geri