Bakımlı kadın nasıl olunur hanımlar yardım?

A

Adimzekiye

Forum Okuru
Bakımlı kadın nasıl olunur hanımlar yardım?

Bakımlı kadın nasıl olur melek kadınlar kulübü bakımlı olmak için ne yapmalıyım forum'da.​

Kızlar eşim benimle dalga geçiyor hiç bakımlı değilmişim? Yok bakımlı olmayı bilmiyormusum falan filan. Bakımlı kadın nasıl olur? Evde neler yapabilirim bunun için acaba? Bana yardımcı olun lütfen kuaför filan gitme şansım yok. Eşime kendimi ispat etmek istiyorum.

Merhabalar
Valla aslında kimseye bir şey ispat etmek zorunda değilsiniz madem öyle sizi beğenmiyor evlenmeyecekti öyle değil mi? O kadar ona eşlik yapiyorsunuz kokmuş çoraplarını yıkıyorsunuz yok beğenmiyor bilmem ne valla yani ne desem bilemedim. Tabii ki çirkin kadın da yoktur bu da bir gerçek her kadın biraz kendine baktığında dünya güzelidir bence. Siz de özellikle bakımlı kadın nasıl olur derken illa kuaföre filan gitmeye gerek yok. Evde saçlarınızı boyayabilirsiniz birkaç makyaj malzemesi ile kendinizi şımartabilirsiniz. Eşiniz de ağzı düşsün :D

Bakın aşağıda da bir link bıraktım sizin için. "Erkeklerin kadınlarda aradıkları özellikler" konulu yazımızı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. Bakalım bu beyler neler istiyorlar. Ela mi istiyorlar yoksa bela mi :p

Geri