Bal limon maskesi nasıl yapılır ne kadar süre uygulamam gerekir?

H

harikayımben

Forum Okuru
Bal limon maskesi nasıl yapılır ne kadar süre uygulamam gerekir?

Bal ve limon maskesi haftada kaç kez yapılır melek kadınlar kulubü bal limon maskesi forum'da.​

Arkadaşlar cildim biraz kuru nemsiz pul pul dökülmeler oluyor ayrıca cildimin pürüzsüz bir hale gelmesini istiyorum bal limon maskesini gördüm acaba uygulasam cildime faydası olur mu? Cildim pürüzsüz ve güzel görünmesini ve pul pul dökülmelerin yok olmasını istiyorum. Akne çok yok ama bu sorunlar hallolur mu acaba bal ve limon maskesi ile? Ha birde şunu sormak istiyorum bal ve limon maskesi haftada kaç kez yapılır?

Merhaba
Pürüzsüz bir cilt sanıyorum her kadının hayalidir. Pürüzsüz ve lekesiz bir cilt için limon ve bal maskesini kullanabilirsiniz. Aslında bakıyoruz da öyle güzellik merkezlerine gidip tonlarca para vermeye hiç gerek yok. Cildinize cilt tipinize yani uygunsa evde de uygun maskeler peelingler yapabilirsiniz. Maske içeriğinde yer alan bal cildi beslerken cildi nemlendirir yumuşacık yapar. Cildiniz pul pul dökülüyor ve kuru bir cilde sahipseniz bal cildinize esneklik ve yumuşaklık kazandırır. Ayrıca bal cilde parlaklık kazandırır güzelleştirir. Limon ise cildi ölü hücreler varsa onlardan arındırır. Limonun da bir özelliği cildi nemlendirmek beslemektir. Lekeler pürüzler varsa cildinizde bal limon maskesini deneyebilirsiniz. İsterseniz geçelim tarife.

''Bal ve limon maskesi nasıl yapılır''​

• 2 çay kaşığı bal
  • 1 çay kaşığı limon
  • İkisi karıştırılır ve cilde sürülür 20 dakika kadar beklenip ılık su ile yıkayabilirsiniz.
Düzenli kullanım sonunda cildinize faydaları olacaktır bu maskenin. Yüzünüzdeki lekeler ya da vücudunuzda oluşabilen lekeler bazen de hamileliğe bağlı çıkabilmekte. ''Doğum sonrası doğum lekeleri için çözüm önerileri'' için aşağıdaki başlığımıza tıklamanız yeterli olacak.

Geri