Balık Burcu Şubat 2012 Yorumu

T

TİTAN

Forum Okuru
Balık Burcu Şubat 2012 Yorumu
Şubat 2012 Balık Burcu Yorumunuz
Şubat Ayı 2012 Balık Burcu Yorumları

2012 yılının ikinci ayına girdiğimiz şu günlerde Balık burcunun Şubat ayı aylık burç yorumunu öğrenmek ister misiniz melekler ? Buyrun o halde ...:)

balik-37.jpg

Şubat Ayı Balık burcu yorumunuz Blık burcunu Şubat ayında neler bekliyor hepsi konumuuzn devamında Şubat Ayı Balık Burcu Yorumu 2012 sizlerle...

Nihayet şans yüzünüze gülecek Geçen ay şans yıldızı Jüpiter Kovadan çıkıp sizin burcunuza geçmiş durumda
Tabii bu sene her şey süper demek isterdim sizin için ama bunu demek için erken bir bakıma Çünkü disiplin ve kısıtlama yıldızı şu ara geçici bir süre sizi rahat bıraktı, bir süre sonra yeniden Başak burcuna dönerek sizin yeni ve ani atılımlarınızı, girişimlerinizi denetleyecek
Uzun süredir burcunuzda kalan ani ve büyük değişim yıldızı Uranüs var biliyorsunuz ve bunun yanına verimli ve şansı açan ve üstelik de sizin öz yıldızınız olan Jüpiter geldi şimdi Satürn gerçeğini görmesem, onu bir kenarda bıraksam, Uranüs ve Jüpiter’in kavuşumu olağan üstü bir şans derdim, bu kavuşum insanı uçurur, aklınıza bile gelmeyen süper yeni şanslar gelir elinize, hatta belki dünya çapında işlere adım atarsınız, adınızı çok geniş bir kitleye duyurursunuz derdim Veya, ne bileyim, hayallerinizden daha büyük şanslara hazır olun derdim

Satürn varken, şans faktörü yetmez Hatalar şansı şanssızlığa dönüştürür, büyük bir onur beklerken, payınıza bir fiyasko düşebilir, veya iki alternatif arasında kalırsınız ve yanlış ata oynamanız, o güzelim süper ötesi şansı heba etmek olur ki, böyle bir şans insanın hayatında bir kere gelir dersem, kaçırma olasılığı olan şansınızın ne olduğunu daha iyi anlarsınız
Yıla bu gerçeğin farkında olarak devam edin ki, elinize geçecek fırsatları akıl süzgecinden iyi geçirmeyi ihmal etmeden kararlarınızı verebilesiniz Evet, şansınız büyük ama hata yapma olasılığınız da büyük, çünkü Uranüs ve Jüpiter insanı ruhen uçurur İçinizde hiç olmadığı kadar bir enerji, bir güç duyarsınız ve bir değişim ve özgürlük arzusu ve sabırsızlığı…
Yani, şöyle tarif edeyim Bir genç düşünün, dahi olsun ama tecrübeden yoksun ve üstelik okumayı, çalışmayı sevmiyor ve kimseyi dinlemiyor Ne olur bu kişi? O zekanın yüksek enerjisi kişiyi ya deli eder, ya çılgın, serseri ya da hasta eder Kullanılamayan enerji veya iyi ve doğru kullanılmayan enerji döner kişiyi yıkar Şimdi, sizde de böyle yüksek bir enerji var, bunu iyi bilin ve ona göre hareket edin derim Enerjinizi doğru ve iyi kullanın, doğru kanala yönlendirin derim
Yani, bir de 12 evinizde Kovada Neptün var ve 6evinizde Aslanda Mars var Bunlar düşünce ve ruhu etkileyen ve ruhsal ve fiziksel sağlığı direkt etkileyen evlerdir Kendinizi kandırmaya meyilli dönemler olacak, ciddi kararları kafanız karışıkken veya işler muğlakken vermeyin derim
İşte, kıskançlıklar yaşayacaksınız, bu sizin arkanızdan dolap çevrilmesine neden olabilir veya tam tersi siz birilerinin arkasından işler çevirebilirsiniz Ne olursa olsun, bu işler gizli kalmaz, en geç yazın ortaya çıkar Entrikalı işler, ortamlardan uzak durun diyeceğim Ayrıca ruhsal yapınızı bozacak, depresyona sevk edecek anlamsız kişilerden, veya işlerden uzak durun diyeceğim Kafanızda sebepli sebepsiz kuruntular yaratmayın ayrıca…

Bu ay güzel şeyler yazacağımı sandım sizin için ama yıldız pozisyonlarına dikkatli baktıkça, uyarılarda bulunmak zorunda hissettim kendimi
Ayın ikinci yarısı kendinizi mutlu edecek ve rahatlatacak ortamlar bulabileceksiniz Bu arada, ayın sonlarında aşkta bir dedikodunun ortaya çıkması söz konusu gibi Ya da ne bileyim, belki de ilişkisi olanlar duygularını seslendirme imkanı bulacaklar İyi tarafıyla alırsak, aşkı daha açıkta yaşama imkanınız olacak Ve ilişkisi olanlar ilişkiyi daha ciddi boyuta taşımak şansı bulacaklar ve bir süre sonra evlilik planı yapmaya yönelecekler gibi

Geri