Balık burcu uyumu hangi burçlarla anlasabilir?

• Konbuyu başlatan Fishwok
  • Başlangıç tarihi
F

Fishwok

Forum Okuru
Balık burcu uyumu hangi burçlarla anlasabilir?

Balık burcu uyumu melek kadınlar kulübü balık burcu uyumlu burçlar forumda.​

Merhaba balık burcu olarak uyumlu anlasabildiğim burçlar olarak merak ediyorum hangileri ile anlaşabilirim? Balık burcuyum ve çok duygusalim yani duygusal hiç bir ana şahit olmak istemem. Ne acıklı bir şey görsem ağlarım. Bu kötü ozelliklerimden biri ve çok rahatsız oluyorum bu özelliğimden dolayı. Sabırlı ve elim de açıktır bu ozelliklerimi de çok seviyorum. Sabirliyim ama herkes de beni çekemiyor önceki erkek arkadaşımdan çok ağlak olduğum için ayrıldık maalesef. Gelemiyor hiç biri. Hayal dünyam da çok geniştir biz balık burçları dünyada tekiz galiba. Balık burcu uyumu anlasabildiği burçlar nelerdir?

images (2).jpeg

Merhabalar
Balık burçları biraz duygusal oluyor doğru ama aslında çok naif, iyi kalpli, yardımsever, duyarlı, hayal kurmayı da çok sever. Düş dünyası onlar için ayrı bir dünyadır. Bana kalırsa kendinize haksızlık etmeyin lütfen. Balıklar çok arkadaş canlisi oluyor her ortama uyum sağlayabiliyor. Şuan belki kimse benimle yapamaz diye düşünüyor olabilirsiniz ama öyle değil. Doğru insanı bulmak önemli burada. Herkesin anlasabildiği ve anlaşamadığı ısınamadığı kişi kişiler vardır. Balık burcu uyumu nasıldır uyumlu burçlar hangileridir?

"Balık burcu uyumu balık anlasabildiği burçlar nelerdir?"​

• Balık- Boğa harika bir ikili birbirleri için yaratılmıştır diyebileceğimiz bir çift olabilir.
  • Balık- İkizler bu ikili de sıradan hayata parıltılı bir dokunus yapabilirler. Balık sevdiğinin ihtiyacı olan sevgiyi fazlasıyla verir.
  • Balık- Yengeç birbirleri ile duygusal yönden harika bağ kurabilirler. Yüksek romantizm dolu bir birliktelik olabilir
  • Balık- Başak ikiliye baktığımız zaman başak özellikle sıradışı karakterler hoşuna gider ve çekim alanına girer balık da bunlardan biridir. Sevgi evlilik bakımından bu ikilide gelecek var. Bir cocukla da aşkları taclanmis olur ve harika ebeveny olurlar.
  • Balık- Akrep bu ikili harika dolu dizgin bir aşk yaşayabilirler ama evlilik ile sonuçlanan bir aşk değildir bu.
  • Balık- Yay birbirlerine şans tabiyabilirler. Güven ve bağlılık tamam olursa ilişki güzel devam eder.
  • Balık- Oğlak birbirleri ile arkadaslikla başlayan ilişki ileride daha da derinlesebilir. Balık hayalperest oğlak ise tam tersi ama oğlak balığın duyarlı olmasından ve yaratıcı tarafından etkilenecektir.
  • Balık- balık olabilir aslında. Birbirlerini tanıyan ne istediklerini bilen burclardir. Mutlu ve uyumlu bir birliktelik olabilir.
Balık burcunu uyumlu olduğu burçları tek tek ve ayrıntılı şekilde yazmaya çalıştık ama şunu unutmayin bir astrolog değiliz sadece yorumlarımızı kattık. Nihayetinde bunun ay burcu yükselen burcu da var uyumlu olur deriz sonra ayrilirsiniz bizden bilmeyin arkadaşlar :)

Dilerseniz burcunuza ilgili hangi burçlarla uyumlu olduğunu merak ediyorsanız aşağıdaki linkten "hangi burçlarla uyumlusunuz buradan bakabilirsiniz" yazımızdan detaylı inceleyebilirsiniz.

Geri