Balkon mobilyası modelleri

Melis ank

Aktif Üye
Üye
Balkon mobilyası modelleri
İlk baharın gelmesiyle balkonlarda ummalı bir çalışma başladı. Gelecek yaz sezonunun keyfini çıkarmak için balkonlar yeni tarasımlara bürünüyor. Peki siz balkonunuzun görünümünü değiştirmeyi,iyleştirmeyi düşündünüzmü ? Bu sayfada olduğunuza göre muhtemel yanıt evettir . Bu makalemizde balkon dekorasyonunuz için bir çok farklı fikirden ilham alabilir, hayalinizde ki balkona sahip olabilirsiniz.
Sevgili ziyaretçilerimiz balkon tasarımı için farkli fikirler arıyorsanız aşağıdaki linkimizi de ziyaret ediniz.

Balkon dekorasyonu nasıl olmalı ?

Daha önceki makalemizde balkon dekorasyonu ile ilgili ayrıntılı bir konu paylaşmıştık. Bu makalemizde balkon mobilyası seçimine değinicez. Balkon , temiz hava ve güneşin, bir sabah kahvesinin rahat ve sessiz okuma zamanının keyfini çıkarmanızı sağlar. Bunu gerçekleştirmek için doğru mobilyaları bulmanız gerekiyor, özellikle küçük teras ve balkonlarda , yer kazandıran işlevsel seçimler daha önemlidir. Katlanabilir sandalyeler ve masalar, minderler ve yastıklar olabilir. Onlar sadece günlük rahatlamanızı tatmin etmekle kalmaz aynı zamanda iyi bir dekorasyon da sağlarlar.

Balkon mobilyası almadan önce balkonda ne kadar zaman geçirdiğinizi göz önünde bulundurun. Günümüzde çok tutarlı küük ve büyük balkonlar için mobilyalar mevcut. Balkonunuz küçükse daha önce belirttiğimiz gibi katlanabilir sandalye masa yada minder tercih edebilirsiniz. Balkonunuz büyükse sedirler, 4 lü kltuk takımları yada kanepe tercih edebilirsiniz. Alanınızı günlük olarak kullanmak sizin için ön planda , bu nedenle amaca hizmet ettiğinden emin olun. Dış mekan mobilya malzemesi söz konusu olduğunda birkaç farklı seçenek var. Metal, hasır, plastik ve ahşap en yaygın olanlardan biridir ve her biri, onları farklı durumlar için ideal hale getiren benzersiz özelliklere sahiptir.İşte size birbirinden şık ve işlevsel özelliklere sahip bahçe mobilyası modelleri .

balkon mobilya 0.jpg

balkon mobilya 01.png

balkon mobilya 1.jpg

balkon mobilya 2.jpg

balkon mobilya 3.jpg

balkon mobilya 4.jpg

balkon mobilya 5.jpg

balkon mobilya 6.jpg

balkon mobilya 7.jpg

balkon mobilya 8.jpg

benim balkonum çok küçük bu yüzden katlanan masa ve sandalye kullanıyorum. Bazen değişiklik yapmak geliyor içimden o zamanda minder kullanıyorum. Çok geniş mobilyaları sevmiyorum. Bu konudaki iki balkon mobilyasını beğendim çok hoşuma gitti.

Geri