bana fikir verirmisiniz :( sevgilime sizce nasıl ders verebilirim ?

Simgee.

Yeni Üye
Üye
bana fikir verirmisiniz :( sevgilime sizce nasıl ders verebilirim ?
sevgili melekler, 2 yıldır birlikte olduğum biri var bugüne kadar değil ayrılmak birbirimize küsmedik bile fakat bu üniversite sınavı tercih falan derken sürekli bana 15-20 dk kadar geç mesaj atıyo ilgisizsin diyorum ben seni zaten çok seviyorum o süslü kelimelere ihtiyacımız yok ki diyo ama insan şımartılmakta istiyo hani.hiç böyle biri değildi sınav olunca böyle oldu ve çok çalışkan kendisi ama ben ona bi ders verip beni önemsesin istiyorum sizce onu nasıl süründürebilirim ? :hıms:

Bana sorarsan sınav zamanı ondan çok bişey bekleme derim,çünkü etrafımda çok örneği var öyle çalışkan insanlar istedikleri başarıyı elde edemeyince sorguluyolar, suç arama eğilimi oluyo.Eğer istediği gibi bi başarısı olmazsa belki der ki benden ilgi bekledi beni bunalttı rahat ders çalışamadım ondan böyle oldu.Bence fazla üstüne gitme derim canım,ilgisizsin falan deme yani ona.Çünkü erkeklere ne kadar ilgisizsin de desen anlayamıyolar,bunu göstermek lazım
Bence sende onun göstermediği sevgiyi ona gösterme,o atmadan güzel mesajlar atma,o geç cevap veriyosa sende öyle yap.Anlayacaktır elbet..Benim düşüncelerim bunlar :)

Ben ona her zaman destek oldum kendisi mühendis adayıı canım sınav derdim sınavdan kurtulduk tercih stresimiz başladıı aynı senin dediğin gibi yapıyorum artık o güzel sözler anında mesajlar merak etmeler yokk. o düzelene kadar şu stresleri atana kadar bunu yapmak en iyisi sanırım.:)

Sınav stresi telaşı ortadan kalkana kadar onu kendi haline bırak ve ders vermeyi asla düşünme bence. Sınav telaşı ortadan kalkınca da otur konuş:)

kendi haline bıraktığım zaman bu sefer o kafasına takıyo niye benimle ilgilenmiyor gibi,yavaş yavaş araya mesafe koyup üzmek lazım ki kıymetli olalm gönül istiyo hep mutlu hep güzel sözler söylemek falan ama bununla değersiz olunuyo üzmek lazım ki kıymet bilsinler bu kesinlikle doğru çünkü etrafımda böyle çokk örnekk var :)

evet evet aynen öyle,sen şimdi birazcık sabret tercih süreci bitince çıkarırsın acısını :) şimdi anlayışlı olmaya bak ki,sonradan sana stresli zamanımda yanımda olmadın falan demesin canımm :)

ya aslında ne saçma geliyo yani sınavı anlıyorumda tercih stresi bile var benden başka kimse çekemezz onun kahrınıı :D sınav için daha sabırlıydm sınav yani sonuçta hayatını etkiliycek ama tercih zatenn ne olmak istediğini biliyo ne gerekk var strese,biraz cadı olmak lazım öyle güzel sözlerle şımarıyo bu erkeklerr :))

Geri