Bargello parfüm 587 kodlu parfüm hakkında bilgi verir misiniz?

İ

İsaokr

Forum Okuru
Bargello parfüm 587 kodlu parfüm hakkında bilgi verir misiniz?

Bargello parfüm 587 melek kadınlar kulübü bargello parfüm fiyatları forum'da.​

Arkadaşlar malum çalışıyoruz her gün sabah kalk akşam eve gel ter içinde kalıyoruz ve biraz da kokudan çekiniyorum açıkçası toplu taşıma aracı da kullandığım için sıkıntı olabiliyor. Ama her parfümü kullanamıyorum maalesef baş ağrısı yapıyor fazla sıktığımda. Sizce bargello parfüm nasıl bir parfüm kullananlar varsa kokuları güzel mi uzun süre kalıcı kalabiliyor mu üzerinizde.

Merhabalar
Bargello erkek parfüm 587 kodlu ürün içeriğine baktık ve içeriğinde tarçın turunçgil taze baharat sıcak baharat ve odunsu bir kokuya sahip olduğunu gördük tabii ben şöyle düşünüyorum parfüm alınacak olursa internetten almıyorum gidip bizzat kokusunu içime çeke çeke bakılarak alıyorum internetten ayakkabı ve parfüm seçmeye karşıyım. Bargello parfüm 587 kodlu parfüm çok sıklıkla kullanılan bir ürün. Yani dediğim gibi gidip mağazasından kokusunu anlayarak parfüm almanız daha mantıklı olur genelde bargello parfümleri güzel ve beğenilen parfümler ama işte renkler ve zevkler farklı olduğu için hepsinin de araması farklı olduğu için kendiniz seçmenizde fayda var.

Parfüm seçmeyi bilmiyorsanız aşağıda bir link bırakıyorum sizin için "cilde göre parfüm" seçimi hakkında aşağıdaki linkten detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Geri