Battaniye alacağım kaliteli ve kullanışlı battaniye markaları önerileri bekliyorum.

• Konbuyu başlatan Gonuldaglan
  • Başlangıç tarihi
G

Gonuldaglan

Forum Okuru
Battaniye alacağım kaliteli ve kullanışlı battaniye markaları önerileri bekliyorum.

Kaliteli battaniye markaları melek kadınlar kulübü kaliteli battaniye fiyatları forum'da.​

Kızlar yeni battaniye almam gerekiyor hem tek kisilik hem çift kişilik bir de kardeşim evlenecek gelinimize de güzel kaliteli bir battaniye almak istiyorum almışken ona da hediye alayım diyorum kızlar. Sizden kaliteli ve kullanıp memnun kaldığınız battaniye modelleri önerileri almak istiyorum. Kaliteli gösterişli de olmalı geline hediye alacağım icin? Kaliteli battaniye markaları hangileri sizce?

Merhabalar
Battaniye deyince benim aklıma hemen taç Özdilek Karaca markaları gelir özellikle taç biraz pahalıdır ama uzun yıllar kullanılabilecek kumaş türü ne sahiptir kalitelidir özellikle gelinliğinizi de alacağınız için kaçı ya da özdilek'in tercih etmenizi tavsiye ederim. Bu markaların kaliteli olması kadar görünümleri de Çok hoştur yatak odası dekorasyonunuzu da uyum sağlayacaktır. Her yıl yenilenen koleksiyonlarıyla hem modern hem sıcacık hem kaliteli desen desen farklı görünümleriyle içinizi açacak TAÇ battaniyeleri tercih edebilirsiniz dediğim gibi biraz pahalı ama aldığınıza da degecektir. Battaniye alırken pamuk oranına dikkat edin pamuklu ürünler daha yumuşak olacaktır. Bir de aşağıdaki linkimizi inceleyin derim "örgü battaniye modelleri"ne bayılacaksınız.

Geri