Bayram geldi sen yoksun yine...

Allah Rahmet eylesin canım kardeşim Rabbim senin yerini de cennette babanın yanında nasip eylesin inşallah.Hem bilirsin insanlar cennette en sevdikleriyle olur derler.O yüzden hiç kuşkun olmasın bitanem er geç kavuşacaksın babana.

Sen bu dünyada her zaman olduğun gibi ona layık bir evlat ol ki onun ruhu her daim şad olsun.Ne mutlu ki gidişi bile üzerinden bunca tesir bırakan bir baban varmış.Bunun kıymetibi bil Rüyam.Zira öyle babalar var ki evlatlarına olmadık işkenceler eden.

Rabbim yakınını sevdiğini kaybeden herkese sabır ihsan eylesin...

Saol birtanem. ALLAH seninde anne - babanı sana bağışlasın ve onlara uzun ömür versin.

Öyle babalar elbette ki vardır ama benim babacığım evlatlarına düşkün ve bir fiske bile atamamış biriydi, o babadan çok bizim arkadaşımız gibiydi. Bazen diyorum da, keşke bizi azda olsa kırsaymış, belki yokluğu bu kadar yakmazdı:S

ALLAH kalanlara sabır versin, gidenlerede rahmet inş...

ALLAH rahmet eylesin insallah.

Cok Duygusal bir Paylasim olmus Rüyam.
Mekani cennetir babanin insallah.

Rabbim annenizi size, sizide annenize bagislasin insallah.
Sabir ihsan eylesin..

:18:Ölümlü dünya kimse kalmıyor sonsuza kadar sevdiklerimizi kaybetmenin acısı tarif edşlemez bende her bayramı annemsiz yasıyorum hep içimde bir sızı oluyor cok duygulandım Rüyam Allah babanın mekanını cennet etsin.seni cok seviyorum .iyi bayramlar.ama ne olursa olsun hayat devam ediyor.sen her zaman güçlü ol.Allah tüm merhumlara rahmet eylesin canım annem keske yanımda olsaydın..sevgiler..

:18:Ölümlü dünya kimse kalmıyor sonsuza kadar sevdiklerimizi kaybetmenin acısı tarif edşlemez bende her bayramı annemsiz yasıyorum hep içimde bir sızı oluyor cok duygulandım Rüyam Allah babanın mekanını cennet etsin.seni cok seviyorum .iyi bayramlar.ama ne olursa olsun hayat devam ediyor.sen her zaman güçlü ol.Allah tüm merhumlara rahmet eylesin canım annem keske yanımda olsaydın..sevgiler..

Canım, bizde baba yok anneye tutunduk tüm gücümüzle, sende babana tutun. Evet onun yokluğu dolmuyor ama bir nebzede olsa iyi geliyor. Anneciğinin mekanı cennet olsun, ruhu şad olsun inş..

Geri