Bebeğim için dijital nem ve sıcaklık ölçer tavsiyesi istiyorum

• Konbuyu başlatan Ciceklerdennergis
  • Başlangıç tarihi
C

Ciceklerdennergis

Forum Okuru
Bebeğim için dijital nem ve sıcaklık ölçer tavsiyesi istiyorum

Dijital nem ve sıcaklık ölçer melek kadınlar kulübü dijital nem ve sıcaklık ölçer tavsiye forum'da.​

Merhabalar arkadaşlar 2 aylık bir bebeğim var bebeğim için oda dijital nem ve sıcaklık ölçer tavsiyesi istiyorum sizden hangi markayı kullanıyorsunuz bunun için tavsiyeleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim bebeğim için alacağım için biraz iyi bir model olsun istiyorum güvendiğiniz bir marka varsa yoruma sizi bekliyorum. Yani dijital olsun nem ve sıcaklığı da ölçmesi benim için önemli çünkü doktorumuz da dedi ki nem ölçer e ihtiyacınız olabilir ben şimdiden almak istiyorum.

Merhabalar
Bebekler için ısı ölçer ve nem ölçer gerçekten çok ihtiyaç oluyor çünkü bebeklerin bulundukları uyudukları ortamın kuru olmaması gerekiyor belli bir ne miktarına sahip olması gerekiyor benim size tavsiye edeceğim bir kaç marka var bunu alarak bebeğinizin odasının nem miktarını ve ısısını ayarlayabilirsiniz htc-1 saatli nem ölçer ve termometre Hepsiburada sitesinden kolaylıkla bulabilirsiniz fiyatı 35 lira kadar benim arkadaşım bundan kullanmıştı çok da memnun olduğunu söylüyordu masaüstüne rahatlıkla konulabilir ayakları bulunmakta ayriyetten duvara da asabilirsiniz. Yine bir model daha önereceğim size medisis ananın hg100 met 60079 oda içi dijital termometre dir. Bu aynı şekilde duvarda masada ve magnet olarak da kullanılabilmektedir fiyatını internette 94.85tl olarak gördüm bu ürünleri tercih edebilirsiniz rahatlıkla.

Ateş ölçer deyince aklıma ateş ölçme ile hamile kalma konusu geldi ve sizinle paylaşmak istedim aşağıdaki "ateş ölçme yöntemi ile hamile kalma" konumuzu da inceleyebilirsiniz.

Geri