Bebeğimin nub teorisine göre cinsiyeti nedir ?

Asli balci

Yeni Üye
Üye
Bebeğimin nub teorisine göre cinsiyeti nedir ?
Merhabalar aranıza yeni katıldım ben. İlk konumuda açtım acaba aranızda bebeğimin cinsiyeti için bana yardımcı olacak kimse var mı ? Arkadaslar kiz mi erkk mi bi bakar misiniz
Resmini hemen aşağıya atıyorum konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın lütfen olur mu ?
1493675971614904004204.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar,

Gerek konunuzun başlığı gerek ise içeriğinde biraz düzenlemeler yapmak zorunda kaldık. Zira konunun arandığında google tarafından ilgili kişileri yönlendirmesi, içerik ve başlıktaki düzende geçiyor. Bu itibarla konunuzda ufak tefek oynamalar yaptık. Yarın gün içinde Beyza Adminimiz konuyla alakalı size geri dönüş sağlayacaktır.

Allah, sağ salim şekilde kucağınıza almayı nasip etsin. Aramıza hoş geldiniz.

Merhaba emin olmamakla birlikte bebeğinizin cinsiyeti erkeğe benziyor . Bebeğin cinsiyeti 16-17 haftalarda daha net izlenir. 20. haftaya yaklaştıkça cinsiyet en net şekilde değerlendirilir. Nadiren cinsiyet tespitinde yanılmalar olabilir.Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile.

Merhaba, resim yükleyebilmeniz için üye olmanız lazım. Ekranın sağ üst köşesin de GİRİŞ- KAYIT butonu var. Ordan üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Geri