Bebeğin cinsiyetini öğrenebileceğim farklı yöntemler var mı?

• Konbuyu başlatan sürprizyumurta
  • Başlangıç tarihi
S

sürprizyumurta

Forum Okuru
Bebeğin cinsiyetini öğrenebileceğim farklı yöntemler var mı?

Bebeğin cinsiyeti nasıl anlaşılır melek kadınlar kulubü bebek cinsiyeti nasıl anlaşılır forum'da.​

Kızlar 7 yıldan sonra hamile kaldım şuan 12. haftamdayım. Ama deli gibi merak ediyorum cinsiyetini. Cinsiyetini daha erken öğrenebilme şansımız yok mu kızlar yaa? Bebeğin cinsiyeti nasıl anlaşılır? Bilgisi olan var mı? Evde deneyeceğimiz yöntemler filan. Eskiden mesela nasıl biliyorlarmış ninelerimiz doktor yok ebe yokken cinsiyetini? Nub teorisi filan varmış o nasıl bir yöntem kızlar?

Merhaba
Bebeğin cinsiyeti en erken 15. haftalarda öğrenilebilir. Ama genelde doktorlar netleşmeden pek bir şey söylemek istemezler geneli yani. En net şekilde 16-18. haftalarda cinsiyetini öğrenebilirsiniz karından bakılan ultrason görüntüsü ile. Ama en hatasız net bir şekilde 18-20. hafta bize net bir bilgi verebilir bebeğin cinsiyeti ile alakalı. Bu en yaygın kullanılan yöntemdir ve kesindir. Ama bazıları eski yöntemleri deneyebiliyorlar ne derece doğru sonuç veriyor bilemiyorum. Tesadüf müdür onu da bilemiyorum doğru sonuç çıktığı zaman ama deneyenler var. Yok tatlı yersen erkek ekşi yersen kız filan bana göre hikaye bunlar. Yine çin takvimi nub teorisine göre de cinsiyet belirleme yapılmakta ama dediğim gibi bunların yanılma payları bulunmakta yine de deneyebilirsiniz.

Nub teorisine göre bebeğin cinsiyetini öğrenme hemen aşağıdaki linkten nasıl yapıldığına dair ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. ''Nub teorisi ile cinsiyet nasıl belirlenir''.

Geri