Bebeğinin kalp atışlarını duymak için doppler cihazı kullananlar

S

Sibelxxx

Forum Okuru

Merhaba

Bir buçuk sene önce bebeğim 4 aylıkken kalbinin durması ile bebeğimi kaybettim. şimdi yeniden hamile kaldım 2 aylık hamileyim. içinde her zaman bir endişe var bebeğimin kalp atışlarını duymak istiyorum her gün kontrol etmek istiyorum. Bu nedenle Bebeğimin kalp atışlarını duyabileceğim bir doppler cihazı almak istiyorum. doppler cihazı satan yerler var mı bunu nereden temin edebilirim. Doppler cihazı kullanan anneler var mı . Yardımcı olursanız sevinirim .Teşekkürler

Merhaba

İlk hamileliğinde bebeğini kaybettiğine üzüldüm . Endişelerini anlayabiliyorum. Ancak bu konuda biraz daha rahat olmanı tavsiye ederim çünkü biz her türlü tedbiri aldıktan sonra takdir Allah'ındır deyip tevekkül etmek bence en doğrusu.

Ama senin daha önce böyle bir olay yaşaman Tabii ki seni böyle bir tedbir almaya zorluyor. Ama içini biraz daha rahat tutmanı sağlayacak sana senin için birkaç araştırma yaptım aşağıdaki linlerdeki cihazı alabilirsin .

Öyle çok pahalı cihazlar almana gerek yok. Aşağıdaki cihazı alırsan fazlasıyla sana yetecektir. Eğer istersen doppler cihazı diye arama yapıp farklı cihazlara da bakabilirsin.

250 TL civarında bir cihaz senin işini görecektir bunu abartıp daha fazla ne para vermene gerek yok.

Ayrıca bu tip cihazları medikal mağazalarından alabilirsin. Aslında medikal mağazalarına gidip bizzat inceleyerek ve satıcının önerilerini de dikkate alarak bu cihazı almanda fayda var. Bir medikal firmasına gidip bu fiyat aralığında doppler cihazının alabilirsin. 120 - 150 TL aralığında satılan cihazlarda var. Bunları almanı tavsiye etmem. orta kalite bir doppler işini görecektir.

Sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmeni, bebeğini hayırlısıyla kucağına almayı senin ve bebeğinin sağlıklı olmasını temenni ediyorum.

Geri