Bebek bakım kitabı önerisi olan yoruma yazabilir mi?

• Konbuyu başlatan Kirlangic00
  • Başlangıç tarihi
K

Kirlangic00

Forum Okuru
Bebek bakım kitabı önerisi olan yoruma yazabilir mi?

Bebek bakım kitabı melek Kadınlar kulübü bebek bakım kitabı öneri forum'da.​

Merhaba arkadaşlar ben 21 yaşındayım ve 3 aylık hamileyim annem yok benim ve ilk hamileliğin ilk bebeğim olacağı için internetten bir şeyler bakınıyorum çocuğuma daha yararlı olabilmek için. İlk bebeğim olacağı için bir bebek bakım kitabı arıyorum bebek bakım kitabı önerisi olanlar varsa yazabilir mi? İçerisinde gerçekten faydalı bilgilerin olmasını istiyorum bana faydası dokunan ve bebeğim için en ince ayrıntıya varacak şekilde bilgilerin yer almasını istiyorum o kitapta. İnternetten almayı düşünüyorum eğer böyle bir kitap önerisi olan varsa yoruma yazarsan sevinirim.

images (1).jpeg

Merhabalar
Bebek bakımı gerçekten çok önem ve sessizlik isteyen bir konudur bence öncelikle herkes anne olmamalıdır eğer kendinizi hazır hissediyor ve o bebeğe yeteceğini düşünüyorsanız anne olmalısınız diye düşünüyorum. Evet ben gerçekten hazırım ve bu bebeğe anne olmaya gerçekten niyetliyim diye düşünüyorsanız anne olmalısınız. Yani anne olmak çok özel bir şey. Diğer türlü kendinize de bebeğe de eziyet etmiş olursunuz. Daha 3 aylık hamilesiniz ve aslında bu 6 aylık süre içerisinde bebek bakımı ile alakalı çok şey öğrenebilirsiniz önemli olan istemek ve gerçekten iyi bir anne olabilmek.

"Bebek bakım kitabı önerileri"​

• Bebekler ne ister? 0-2 yaş bebekler için ay ay gelişim ve sağlıklı büyüme rehberi Dr Elif Pınar Çakır.
  • Bebeğiniz ilk yılında sizi neler bekler? Arlene Eisenberg-Heidi E. Murkoff çeviriyi yapan Dr. Dilek Tunalı.
  • Fasulyenin günlüğü Özlem Dilber Op. Doktor Selçuk Somer. Komik bir annenin deneyimleri ve uzman bir doktorun tavsiyeleri yer almaktadır kitapta.
  • Modern bebek bakımı 0 12 ay dönemi bebek bakımı ve sağlığı anlatılır. Dr Erhan Ateş
  • Harika Haftalar Dr. Hetty Van De Rijt ve Dr. Frans Plooij bebeğinizin ilk 20 ayındaki en önemli gelişmeler.
  • A'dan Z'ye Bebek ve Çocuk Bakımı Mitchell J. Einzig, M.D, Terril H. Hart çevirmen Ali Dülger.
Bebek bakımında size bu kitaplar yardımcı olabileceğini düşünüyorum trendyol'da hepsiburada'da Kitapyurdu com sitesinde kitaplara ulaşabileceğinizi düşünüyorum.

Bebeklerde ilk doğdukları zaman banyo yapımı çok zordur tutmakta zorlanırsınız ama aşağıdaki yazıda bunu kolaylaştırabilirsiniz. "Bebeklere banyo yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler" yazımızı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Geri