Bebek bakımı ne zaman kolaylaşır çok zor çünkü ikiz bebek

• Konbuyu başlatan Sevinckrtl
  • Başlangıç tarihi
S

Sevinckrtl

Forum Okuru
Bebek bakımı ne zaman kolaylaşır çok zor çünkü ikiz bebek

Bebek bakımı ne zaman kolaylaşır melek kadınlar kulübü ikiz bebek bakımı ne zaman kolaylaşır forum'da.​

Kızlar ikiz bebeklerim var ve şuan 3 aylıklar dayanamıyorum gerçekten yardımcım yok tek başımayım bu yolda. Çok şükür bebeklerim sağlıklı ama çok zorlanıyorum eşim de çok yoğun çalışan biri. Bebek bakımı ne zaman kolaylaşır siz tecrübeli annelere sormak istiyorum. Bu zor zamanlar geçecek değil mi bir şey söyleyin lütfen.

Merhabalar
Allah saglik versin sağlıcakla büyütün bebeklerinizi. İkiz çok zordur elbette bir değil iki bebek bakımı zor olmaz mı? Ama gerçekten Allah da dağına göre kar veriyor diye düşünüyorum ben. Bebek bakımı ne zaman kolaylasacak? Elbette hep böyle kalmayacak ben de ikiz annesiyim bebekken zordu hem de çok ama sabretmek ve bebeklerinizin ihtiyaçlarını karşılarsaniz zamanında bebekleriniz güvenle bağlanan bebekler olur ve sıkıntıları daha çabuk geçer. Özellikle söyleyebilirim ki çocuklarınız ne zaman konuşmaya ve kendi dertlerini anlatmaya başlarsa o zaman daha kolaylaşacak işiniz. Biraz da tabii ayaklanmali yürümeliler ve aynı zamanda artık kendi yemeklerini kendileri yemeye başladıklarında tuvaletlerini kendi başlarına yapmaya başladıklarında işiniz çok çok kolaylaşacak.

İkiz bebek bakımı zordur bunun için aşağıdaki linki incelemenizi tavsiye ederim ikiz anneleri ve adaylarına. "İkiz bebek bakımı nasıl olmalıdır" konumuz hemen aşağıdaki linkte.

Geri