Bebek şampuanı faydaları nedir yetişkinlerde?

L

Lara 07

Forum Okuru
Bebek şampuanı faydaları nedir yetişkinlerde?

Bebek şampuanı faydaları melek kadınlar kulübü bebek şampuanı faydası forumda.​

Kızlar konuyu nereye açacağımı bilemedim ben de buraya açtım. Bebek şampuanı kullanan yetişkinler var ve saçlara cilde çok iyi geliyormuş. Bebek şampuanı faydaları nedir? Sizler kullanıyor musunuz hiç? Özellikle cildi temizleyenler de varmış nasıl etkileri var acaba? Bir de bebek şampuanı olarak hangi markayı tercih ediyorsunuz.

Merhabalar
Bebek şampuanları tahmin edersiniz ki en az kimyasal içeren hatta içermeyen ürünlerdir. Bebeklerin narin cildine özel olarak formüle edildiği için masum oluyorlar. Yetişkinler de elbette bu şampuanları kullanabilir. Ben özellikle Sebamed Bebek şampuanı çok beğeniyorum çocuklarım da bebekken kullanırken ben de kullanıyordum. Cildimi temizlemek için de kullandım yani. Yine dalını bir arkadaşım kullanıyordu hiç bir zararı olmuyor demişti ki hatta çok memnundu. Dediğim gibi özellikle bayanlar bebek şampuanını cilt temizliği ve makyaj temizleme olarak tercih edebiliyorlar.

Bebek şampuanları faydaları ve neler yapılabileceğini dilerseniz aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. "Bir bebek şampuanı neler yapılabilir?" Konumuzun linkini aşağıya bırakıyorum.

Geri