Bebişe kavuşma anı

Fistikkk ben iki tane dogurdum hic agri kesici almadan saatlerce sanci cektim sonunda catir catir dogurdumhahaha... dogurduktan 15dk sonra ayaga kalkip banyomu yaptim ve toparlandim . yeminle o cektigim sanciyi bile ozledim Allah kimseyi mahrum etmesin ama sirf o sanci icin ve o ilk bebegi gordugundeki mutluluk ( tarif edilmiyo keske bi kelime olsa yazabilecek) 10 tane dogururum.. KESINLIKLE NORMAL DENE... Allahin kadinlara yasattigi en tatli aci bu...
Kiz kardesim zorunlu sezeryan oldu pufff haftalarca cekti o agrilari
cnm bilincindeyim aslnda normal doğumun ne kadar sağlıklı olduğunun ama işte korku belası.Ya başka bi sebebimzde var aslnda sezeryan istememin bakalm RABBİMDEN hayırlısı artık bebiş ne istycek bekleyip görmek lazım:)cnm bu arada senn küçük bey baya büyümüştür sende ocak gibi doğum yapmştın sanırım:)

ablacuuumm öncelikle nasilsin? cok oldu görüsemedikk... Teyzesinin mingi büyümüsdürr kesin..
bana sorarsan normal dogum yab derim. Cünkü o ani kacirmaa derim. Bebegini kucagina alinca unutursun acilarii.. Kendine vee yigenime cok iyi bak ALLAH'ima emanetsin.

ablacuuumm öncelikle nasilsin? cok oldu görüsemedikk... Teyzesinin mingi büyümüsdürr kesin..
bana sorarsan normal dogum yab derim. Cünkü o ani kacirmaa derim. Bebegini kucagina alinca unutursun acilarii.. Kendine vee yigenime cok iyi bak ALLAH'ima emanetsin.
oyyy meleğimmm bnm çıtırımmmm :kiss: kuzum valla sezeryan olucak sanırım normalden baya korkuyorum.5 haftamız kaldı oğlum büyüdü teyzesiiii:)duanı eksik etme ablacğna emiiii?dualarla inşallah sağlıklı bi şekilde doğurucam kuzumuuu:)sende RABBİME emanetsn bitanem:kiss:

Geri