Bee beauty at kuyruğu şampuan kullananlar varsa yorum yapabilir mi?

• Konbuyu başlatan Kiraz.hasan
  • Başlangıç tarihi
K

Kiraz.hasan

Forum Okuru
Bee beauty at kuyruğu şampuan kullananlar varsa yorum yapabilir mi?

Bee beauty at kuyruğu şampuan yorumları melek kadınlar kulübü bee beauty at kuyruğu şampuan kullananlar forum'da.​

Kızlar bu bee beauty at kuyruğu şampuan varmış nasıl kullananlara danışmak istiyorum. Doğal ve at kuyruğu bitkisi varmış içinde. Tam olarak nedir bu at kuyruğu bitkisi. Saçlarımıza ne gibi etkileri var. Bee beauty at kuyruğu şampuan yorumlar nelerdir acaba yorumlarınızı bekliyorum uzun süreli kullanımda nasıl saçları gürleştiriyor mu?

images (4).jpeg

Merhabalar
At kuyruğu bitkisinden bahsedelim öncelikle. Saçlarla ilgili olarak saçları besler ve uzamasını sağlar. Saç tellerini güçlendirir ve kolay kırılan saç tellerini kalınlaştırır. Kısa sürede saclarin uzamasında etkilidir. Bee beauty at kuyruğu şampuan kullananların yorumlarına baktığımızda şampuan içeriğinde de bu bitki olduğu için hatta %97,71 oranında hammadde bulunur. Organik sertifikalı şampuan paraben içermez. Yorumlarda genelde çok köpürmedigi söylenmiş ama doğal organik ürün olduğu için kopurmemesi de normal bence. Dökülmeleri de uzun kullanımdan sonra azalacaktır diye düşünüyorum.

Nasıl şampuanlar kullanıyoruz bence denemekten zarar çıkmaz organik deniyor üstelik. Dilerseniz aşağıdaki linkten "toppik şampuan kullananlar yorumlarınızı bekliyorum" inceleyebilirsiniz.

Geri