beğenmediğiniz şampuanları yazın

arkadaşlar günümüzde kaliteli şampuan yokdur oyüzden ilk kulldanğınız zaman saçlırınız çok güzel olyo zamanla saçlarınız eski formsuzluğa dönüyo en iyisi yeşil zeytinyağı sabunları olmakla birlikte tüm sorunlaınızı yok edicektir kaliteli sabun kulanın ve farkınızı hisseteceksinniz...........

arkadaşlar ben de elidor kullanıyodum bi kaç senedir. bi ara elseve de kullandım ikisi de çok güzel. sonra türk malı olsun die duru aldım o da güzeldi. saçlarım kıvırcık olduğu için saç kremi kullanmam sart oluo. o yüzden hiç bi şampuan saçıma pek zarar vermio. fakat bunların hepsinde sls gibi zararlı bi madde var. otacıyı araştırdım onda yokmuş. avon filan da palavra onda daha çok zararlı madde var. ucuz şampuanlar daha ii oluo. çünkü az kimyasal oluo. size tavsiyem şampuan almadan önce bu tarz zararlı maddeler var mı bi bakın. her şeyden önce sağlığımız gelir. bizler ileride anne olacak insanlarız bunları bilmemiz dikkat etmemiz şart

hayır.
elidor mükemmel düz saçımı kabartı bugünden beri başladım kullanmaya kabarık saç kesinlikle!! .

herkesin saç tipi farklı bu konuda bişe diyemiycem ama ben çok sık saçlara sahibim . hacışakir ,komili,avon kullandım avon saçı yumuşak yapıyor ama bu 3 özellikle saçalrı çok döküyor sonra dove aldım güzelim nemli düzgün saçalrımı kupkuru sepsert yaptı uupuzun saçlarımı topuz yapıp açtıktan sonra yarısı kadar oluyor dovuda önermiyorum kullandığım en berbat şampuan.birde 9 küsür tl verdim hm pahalı hem berbat bir şampuan

Geri