Behlül'ün sandalyesi yok satıyor!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Behlül'ün sandalyesi yok satıyor!
aşkı memnu behlülün odası
Aşk-ı Memnu bitmesine rağmen hala yankıları ve dizi oyuncularının kullandığı tüm eşyaların yantıları devam ediyor.İşte onlardan biri olan Behlül'ün sandalyesi yok satıyor.:D.Bu meşhur sandelye ve özellikleri ise şöyle:
sandalye1-9633.jpg

Aşk-ı Memnu” adlı dizide Behlül karekterini canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ’un odasındaki sandalye, kadınların yoğun ilgisini çekiyor. Sandalye üreticisi kadın girişimci Şafak Çivici, “Lola” modelinin, kadınlar tarafından “Behlül’ün sandalyesi” olarak anıldığını ve 3 bin siparişten 2 bin 800′ünün Kayseri’ye gelmeden satıldığını söyledi.

DHA’nın haberine göre; Çivici, ‘Aşk-ı Memnu’ dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı ‘Behlül’ün odasındaki sandalyenin çok tuttuğunu ve bunu 110 TL’den sattıklarını söyledi.

Üretimlerinin yüzde 70′inin, yurt dışına gönderildiğini anlatan Çivici, “Sandalye ithalatımız da var. İstek üzerine büro sandalyesi de üretmeye başladık” diye konuştu.

Aşk-ı Memnu” dizisinde “Lola” modeli sandalyenin ‘Behlül’ün odasında olduğunu müşterilerinin uyarısıyla öğrendiklerini anlatan Çivici, şunları söyledi:

“Sandalyenin plastik kısmını ithal ediyoruz, metalini kendimiz yapıyoruz. 3 bin sipariş verdik. Ancak, gelmeden 2 bin 800′ünü sattık. Dizileri artık daha dikkatli izliyorum. Özellikle kadınlarımız dizi ve dekorasyon dergilerinden çok etkileniyor ve bu ürünleri evlerinde de görmek istiyorlar. Kataloglarımıza ‘Lola’ diye girdi bir sonraki sandalyeye ‘Behlül’ ya da ‘Bihter’ ismini verebiliriz.”

Sevgili Mawi adminim bu haberlerde benden...
Halkımız gerçekten piyasayı belirliyor:)

Aşk-ı Memnu dizisinde Behlül ve Bihter'in İstanbul'a 40 kilometre mesafedeki aşk yuvası Kardak, ünlülerin ve iş dünyasının gizli kaçış yeri oldu. Legend Otel bünyesindeki bağımsız suitin geceliği 1500 dolar, kişi başı 100 $'a da otelden Kardak'a tur düzenleniyor.

Aşk-ı Memnu dizisi kendi ekonomisini yaratıyor. Dizideki karakterlerin her giydiği olay olurken, mağazalar, ürünlerini, 'Bihter'in küpesi', 'Behlül'ün çantası' diye pazarlıyor.

İzleyiciler, en az hikaye kadar, oyuncuların ne yeyip, ne içtiğini de merak ediyor. İşte Polonezköy-Cumhuriyet Köyü'ndeki Legend Otel'in yıldızı da böyle parladı. Behlül ve Bihter'in öpüşme sahnesinin geçtiği, taş ev Kardak, bu aralar izleyicilerin akınına uğruyor.

Kardak, Riva'nın saklı kalmış bir koyunda, Legend Otel bünyesinde, ancak otelden bağımsız 100 metrekarelik, 2 odalı bir suit. İstanbul'a 40, Legend Otel'e 15 dakika mesafede. Aracınızla çıkıp, Kardak'a ulaşmanız ise çok zor. Transfer, otelden bölgenin koşullarına uygun 4x4 araçlarla sağlanıyor. Hotel'in işletme müdürü Burçin Birer, Kardak'ın 1854 yılında gemici barınağı olarak yapıldığını ve Metro Turizm tarafından, restore edildiğini anlatıyor.

Birer, suitin, Behlül'le Bihter'in öpüşme sahnesinden sonra birden parladığını belirtiyor ve ekliyor: '2 yıldır özel konuklarımız var fakat Aşk-ı Memnu'dan sonra birden bir talep patlaması yaşadık. Özellikle ünlüler ve iş dünyasından çok misafirimiz oluyor.'

Valla Handan Türk milleti olarak yeter ki birşey görmeyelim.Elimizdeki malzemenin eciğini cücüğünü suyunu çıkarana kadar herbir yolu deneriz işte Aşk-ı Memnu da bunların son örneklerinden birisi adamların donlarına kadar pazara düştü:D Allah Behlül'ü ve Bihter'i başımızdan eksik etmesin hahaha

gerçekten öyle ya dün bende cok begendigim bi üst vardı onu alıcktım sonra aklıma birden bihter geldi sonra adama söyledim bunu giydimi? diye
oda evet ondan önce vardı ama bu kıyafet ddedi bende modayı ona giydiriyolar haklısın dedim :D
artık bisey almadan önce bhter giydimi diye soruyorm :D:D:DD komik bi durum ya:A:D:D
ve taş ev beykoz rivada :D bi beykozlu olark söyliyim :p

Benzer Diğer Konularımız !

Geri