Bel çevresi yağları nasıl eritilir?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Bel çevresi yağları nasıl eritilir?
beldeki yağlar nasıl erir bel yağları nasıl eritilir bel çevresindeki yağlar eritilir beldeki sarkan göbek toplanır
Özellikle kilolar ve yağlar bel çevresinde toplandığı ve daha çok göze battığı için bu bölgedeki yağları eritmeniz için ne yapmanız konusunda ki bilgileri sizler için veriyorum
Bel çevrenizdeki yağlardan kurtulmak için öncelikle onların neden kaynaklandığını bilmeniz gerekir. Daha sonra hızlı tempoda bir yürüyüş programı ile belinizi inceltebilirsiniz
uzum-diyeti4-4545.jpg

SAĞLIĞIN DÜŞMANI
* Tüm yağlar aynı değil:
Yaktığınzdan daha fazla kalori alırsanız, bu ekstra kaloriler iki değişik yerde toplanabilir. Vücudun uzun dönemli yağ saklama depoları hemen derinin altındadır. Kısa dönem için saklanan yağlar ise karnınızın derinliklerine depolanır. Karın kaslarınızın altına doğru şerit gibi sarkan bu yağlar, fileden bir önlüğe benzer.

* Gözle göremediğiniz yağlar en tehlikelisidir:
Bikini bölgenizi ve göbek deliğinizi çirkinleştiren yüzeysel yağlar bikini giymenizi engelleyebilir; ama bunları biraz sıkıştırmak sizi öldürmez. Ama eğer sağlam bir bira göbeğiniz varsa, yalan makinesine yakalanmış bir politikacıdan daha kötü duruma düşebilirsiniz. Bunun sebebi; çok fazla derinde bulunan yağların çok fazla miktarda protein ve hormon üretmesi ve bunun da çok büyük tehlikeler yaratmasıdır. Bunlar arasında; kötü LDL kolesterolü ve trigliserit seviyeleri, yüksek kan şekeri, tansiyon, insüline karşı direnç ve yaygın iltihaplanma var. Bunların hepsi kanser, kalp rahatsızlıkları, şeker hastalığı ve bunama gibi birçok hastalığı tetikliyor. Ne yaptığınızı bilirseniz genellikle bunları düzeltebilirsiniz. Bu yüzden okumaya devam edin!

KİLOYA DEĞİL SANTİME BAKIN
* Ölçülerinize güvenmeyin:
Riskli bel çevresi yağlarınızı azaltmaya başladığınız zaman kilonuz geçici olarak artabilir. Bu yüzden kiloya değil santime bakın. Eğer kadınsanız, bel çevreniz yaklaşık 81 santim; erkekseniz 87.5 santim olmalıdır.

* Bel çevresindeki yağların ortadan kaldırılması zor değildir:
Aşırı kilolu değilseniz ama yine de bel çevreniz kalınsa, belinizi inceltmenin en hızlı yolu yürüyüş yapmaktır. Her gün 30 dakikalık hızlı yürüyüşler bu yağ hücrelerinin yayılmasını engelleyecektir. Daha fazla yürüyerek bel çevrenize yeni bir görünüm kazandırabilir; sarkık karın yağlarınızı dümdüz bir karına dönüştürebilirsiniz.

tesekkürler sağlık icinde yürüyüs cok önemli imkanı olan herkes yapmalı diye düsünüyorum

sağol maviş adminim.Bel ölçüleri belin ince olması benimde hoşuma giden ve kendimde çok dikkat ettim bir konu Peki 90x60x90 ölçüler sağlıksızlık belirtisimiydi gerçi ben çok zayıf olsamda belim hiç 60 olamadı hep 70.

Geri