Bel kısmına boşalma yaşayanlar hamile kalır mı

A

Ahseeen123

Forum Okuru
Bel kısmına boşalma yaşayanlar hamile kalır mı
Sırt bel kısmıma boşaldı hamile kalır mıyım ?
Merhabalar sevgilimle sürtünme ile ilişki yaşadık sonra beni ayakta eğilip belime boşaldı spermler in bir kısmı sol tarafa yere fışkırdı vajinama gelmiş olma ihtimali var mıdır bu şekilde hamile kalır mıyım yumurtlama dönemimdi fakat belime az geldigini vajinama gekmeidgini söylüyor lütfen yardımcı olur musunuz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ya bu mümkün mü allaşkına sen yüzükoyu yatmıyomuydun nası vahinana gelsin böyle hamilelik olmazki

Ve en önemlisi bu ne zaman olduğu yakın zamanda ise tedbiren ertesi gün hapı kullanabilirsiniz ama ben pek hamilelik olacağına iyi ihtimal vermiyorum

Elinizi vajinanızı attınız herhangi bir islaklık yapışkanlık var mıydı
Olay 12 gün once yaşandı yumurtlama döneminin 1 veya 2.günüydü sürtünme ile ilişki yaşadık ardından beni eğiltti ve belime boşaldı ben o pozisyonda durdum akmasın diye belimi sildi ve hemen yıkandım yani yapışkanlık hissetmedim cunku hemen duşa girdim bu durumda ne olabilir bilgi verirseniz mutlu olurum yani ayrıntılı şekilde olay bu

Tamam şimdi kendinizi daha iyi ifade edebildiğimizi düşünüyorum anlattığınız durumu baktığımızda, hamilelik olmayacağını söyleyebiliriz hamile değilsiniz rahat olun

Tamam şimdi kendinizi daha iyi ifade edebildiğimizi düşünüyorum anlattığınız durumu baktığımızda, hamilelik olmayacağını söyleyebiliriz hamile değilsiniz rahat olun
Çok ama çok teşekkür ederim rahatladım sonucta yumurtkama dönemi ve çıplak bir sürtünme olunca ardından da belime bir boşalma olayı olunca aklımda kurdum da kurdum yüzde 1 lik ihtimaller riskler yüzünden kendimi harap ettim

Geri