Belim ağrıyor hamile olabilir miyim nasıl anlarım?

S

Siyahi 888

Forum Okuru
Belim ağrıyor hamile olabilir miyim nasıl anlarım?

Bel ağrısı hamilelik belirtisi olabilir mi melek kadınlar kulübü bel ağrısı hamilelik belirtisi olur mu forum'da.​

Arkadaşlar bu ay sadece her ilişki anında bel ağrısı çekiyorum bu hamilelik belirtisi olabilir mi? İlişki sırasında da sonrasında da bel ağrısı yaşıyorum sürekli. Yumurtlama günüm geçti sanıyorum adetime de daha var. Hamilelik için daha şimdiden belli olur mu. Bu arada adetime 3 gün var bu bel ağrısı neden oluyor acaba. Normalde daha önce adet olacağım zaman bel ağrısı bu şekilde olmuyordu. Bel ağrısı hamilelik belirtisi olabilir mi?

Merhabalar
Bel ağrısı olduğunda sadece gebelikten söz edemeyiz ilk olarak suphelenmemiz gereken durum adet belirtisi olacaktır. Ama gebelik belirtisi olarak da karşımıza çıkar bel ağrısı. Dediğimiz gibi bu belirti benzeri belirtiler sadece gebelik yüzünden oluşmaz. Eğer korunmasız bir ilişki söz konusu ise elbette ilk olarak hamilelik düşünülebilir ama bel ağrısı konusunda miyom, kist, yumurtlama, adet sancıları ya da kas kökenli ağrılar, kireçlenme gibi konular da söz konusu olabilmektedir. Size tavsiyem adet gününüzü beklemek. O zaman daha net olabilirsiniz. Bel ağrısı hamilelik belirtisi de olabilir tabii. Ama öncesinde ilk belirti adet gecikmesi olduğu için bir bekleyin bakalım.

Dilerseniz aşağıdaki konumuza da bir göz atabilirsiniz. Hamilelik belirtileri arayan hanımlar "göğüs ucu hassasiyeti neden olur hamilelikte olur mu bu" işte sizi ilgilendirebilecek bir yazı.

Geri