Belki bir gün yine bir yerde bilmiyorum

zuzu65

Yeni Üye
Üye
Belki bir gün yine bir yerde bilmiyorum
.

Zaman zaman zaman hep zaman derler,zaman herşeye ilaçtır,zamanla düzelir bekle..nereye kadar zaman..belkide bazılarına zaman çok güzel ilaç ama bana hiç olmadı zamanla herşey tükendi ve bitti..

O kadar çok sevdim ki seni herşeye vardım seninle,yapabileceğimin en iyisini yapmaya çalıştım ama sen ne yaptın herseferinde hoyratca davrandın evet belki de sevdin beni bilemiyorum sana kötüsün diyemem çok iyisin ama keşke bitmeseydi,içimdekileri öldürmeseydin keşke.

61741533ua0.jpg

Keşke herşeye yeniden başlama şansımız olsaydı ama yok artık…Biz birbirimize ikinci bir şansıda verdik ama sen yine yapamadın yine beni yarı yolda bıraktın…Uzaktık aramızda az da olsa mesafeler vardı ve sen yapamadın..Hep ben yürütmeye çalıştım neden?Çünkü seni deli gibi seviyordum,benim için yanımda olman önemliydi başka bir şey değil..Seni kaybetmek istemiyordum…Sen de biliyorsun bana yaşattığın şeylerden sonra çok ağladığımı,yıkıldığımı,yıprandığımı biliyorsun..ama bunları bildiğin halde bana birazcık olsun özen göstermedin artık göstersen de bi yararı yok çünkü ben gittim,yokum artık sana ayak bağı olan biri yok artık hayatında..İstediğin gibi yaşa hayatını,yaşıyordun da zaten…

Hani derdin ya ben sana çok değer veriyorum,benim için kıymetlisin diye anladım ki değilmişim senin değerin bu mu,ağlatmakmı üzmekmi?Her seferinde tamam bu sefer çok mutlu olacağız ayrılmayacağız dediğimde yine bi darbe daha vurman mıydı değer vermen..ben beklerim dedim ama ben senin beklememi isteyip istemediğini bile bilmiyordum…Hep ben çaba gösterdim düzeltmek için hep ben uğraştım senden en ufak bir çaba görmedim..

Bunların sonucunu hiç düşünmedin ayrılmaz sandın değil mi?Bırakamaz sandın bıraktım işte gidiyorum,kapanıyor bu sayfa bende en güzel yaşanmışlık olarak kalacaksın..Yaşayamadıklarım için çok üzgünüm keşke böyle olmasaydı.Senin üzüntün bir gün sonra unutursun yeni sevdalara atılırsın ama hiçbiri benim gibi olmaz….Çok arayacaksın,çok yanacaksın ama ben olmayacağım artık….

Anladım ki ben sende yokum…Çıktım işte hayatından mutlu ol özgür ol beni böyle yapan sensin,ben senin eserinim unutma.Ne ekersen onu biçersin…..

Belki bir gün yine bir yerde bilmiyorum….Hoşçakal bir tanem…

Cevap: Belki bir gün yine bir yerde bilmiyorum

teşekkürler canım benim

Geri