Ben ne yapacagim yaaa???

lopezli

Hamiş Melek
Ben ne yapacagim yaaa???
Günaydin Arkadaslar,
icim doldu hat da tasiyor desem daha dogru olur size ihtiyacim var su an. Nisan 2010 ben birini tanidim hat da ruh ikizim desem daha dogru olur. Cok iyi anlasiyorduk onunla ikimizde ciddi düsünüyorduk..ikimizde bu yasimiza ayni seyleri yasamiz iki insaniz. Onun yasi 32 benim yasim 30..Ben dedim ona ben cok yalnizim diye aynisini da o da dedi..tamam dedim. Sonra bulusmalar falan gerceklesti..el tutusmalar ve dahasi.. Sonra bi ara cvp alamadim ondan yani msjlarima falan cvp gelmedi...tamam bekledim yakinda cikar kokusu diye evt cikti, neymis efendim sorumluluktan cekiniyormus..Tamam dedim o halde Arkadas kalalim dedim yok dedi ben seninle arkadas kalmak istemiyorum ben seninle olmak istiyorum dedi..tamam tekrar bi araya geldik tabi Mayis 2010 sonuna kadar..sonra yine kayboldu ve ben ben ne msj attim ne telefon actim halen de öyle tabi...Kendisi benim olddugum 2 tane site de kayitli ve beni silmiyor..Simdi sizlere sorum var neden beni silmiyor eger bu iliskiyi istemiyorsa, neden böyle davraniyor..Ben ona A$IK oldum ama ondan hic bir tik yok ama iste silmiyor bu da bana daha cok aci veriooo..Ne yapacagimi bilmiyorum lütfen yardiminiza ihtiyacaim var...????

öncelikle artık yaşı 32 olmuş birinin yapmacağı çocukluğu,cahilliği yapıyor bu yaşına kadar alıştığı özgür ve tek hayattan memnun hem istediğini yapıcağı hemde isteği zaman çekip gittiğinde hesap sormayan ve onu kabul eden birini istiyor.Sevgi konusunda sanırım kısa bir beraberlik aşk yada sevgi olduğunu sanmıyorum.Eğer yaşanan şeyler dediğin gibi seni ona bağlayan özel yaşadıklarınızıda bırakmak istemiyor olabilir.Kesinlikle kalıbının adamı değil ozaman.Sen sevdiğine eminmisin canım ya.Bu yaşa doğru çoktan düşüncelerin oturması gerek tabi kişiye göre değişebilir ama enazından kabataslak adımlarını bilir.Sen zaten onu bunaltmamış sıkmamışsın bence bekle biraz sonra önüne bak.

Bazen birini ne isteriz,nede istemeyiz,oylece dursun hayatimizin bir yerinde deriz.Sanirim senin hakkinda karar verememis durumda,seni listesinden silmemeside bunu gosteriyor.O nasil davraniyorsa sende oyle davran.Hersey olacagina varir.

bence yol ver gitsin tatlım.ne bu sorumluluk akla gelince ortalıktan kaybol sona dayanama geri dön.bunlar resmen çocukluk.sorumluluk bi yana insan sevdiği için neler yapmazki.seviyorsa eğer yanında olur merak etme

32 yaşınadaki bi erkek ne istediğini bilmeli bence..eğer hala karar verememişse hayatında başka biri de olabilir ve ikinz arasında seçim yapmaya çalışıyo olabilir...

herşey başta ii güzel gitmiş ama sonradan adam yamukluk yapmış bencee hiç ugraşma seni silmediyse hala senin için birşeyler düşünüyor ve karar vermeye calışıyordun bence biraz bekle ve şunu da unutma ablacım kaçan kovalanır hesabı bekle o sende bu derece bir etki bıraktıysa sende ona az da olsa bir etki bıraktıysan döner gelir sana fazla düşme üstüne erkek milleti işteee sıkma canını ablacım...

bu yaşa kadar sorumluluk sahibi olamadıysa ve hala da korkuyorsa bırak hiç kendini üzme derim ben ne bekeleybilirsin ki ondan sana ne verebilir kendini üzme bence boşkoy kendini düşün

Geri