Ben Yengeç Sevgilim Aslan

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Ben Yengeç Sevgilim Aslan
Bu beraberlik klasik anlamda uyumlu sayılmasa da iyi olabilir.

Sevgili Yengeç, Aslan sizden çok farklıdır. Gösterişli, abartılı Aslan hayata tutku ile bağlıdır ve istek doludur. Aslan, Güneş sisteminin yöneticisi Güneş tarafından yönetildiği için ben merkezci ve egoist olabilir.

Hayran olunmak ve saygı duyulmak Aslan'ın en büyük ihtiyacıdır. Kıyafetlerine harcadığı para konusunda en ufak bir itiraz bile duymak istemez. Kraliyet soyundan geldiğine inanır ve o şekilde para harcar. Kötü günler için bir kenarda para biriktirmek aklının ucundan bile geçmez. Siz ise paranızı biriktirir hatta istif edersiniz. Aslan'ın şampanya masraflarını karşılamak için en azından birinizin iyi kazanması ya da daha gerçekçi olmanız gerekiyor. Aslan'a beş adet takım elbise almak yerine iki adet almanın daha akıllıca olacağını öğretmeye çalışın.

Eğer Aslan'a aşıksanız onun usta bir sevgili olması ve aldığı pahalı hediyeler başınızı döndürebilir. Sevgiliniz Aslan her zaman gösterişli ve cömert olacaktır. Onunla toplum içinde her gittiğiniz yerde gurur duyacaksınız. Aslan insanı, kültürlü, sofistike, sıcakkanlı ve de çok şıktır. Gittiği herhangi bir yerde hemen fark edilir.

Aslan'ı seviyorsanız aranızda çıkabilecek sorunları bir an önce anlayarak halletmeye bakın. Onunla dolu dolu yaşayacak bir hayatınız olacaktır.

Geri