Bende Anne Olmak İstiyorum Hikayemi Okuyun Kızlar !

Sema Altınışık

Yeni Üye
Üye
Bende Anne Olmak İstiyorum Hikayemi Okuyun Kızlar !
Merhaba, arkadaşlar!
Anne olmak çok isterim,bebeğimi koklamak,ona dokunmak,koynumda yatırmak istiyorum. Biliyorum herşeyin zamanı var. Ama ben çok bekledim onu Üç defa geldi İlk geldiğinde 2007 Kasımdı,Hiç beklemiyordum,gebe olduğumu öğrenince şok olmuştum 6 ay karnımda benimleydi kızımTekme atıyordu,yuvarlanıyordu,Herşeyini aldım İlk bebeğimdi Birgün birşey oldu Önemsiz bir şey.İshal olmuştum Doktora gittim Ve O doktor yüzünden kızımı kaybettim Doktor hatasıydı asla kabül etmedim,kabüllenemedim Ruhum acıdıı yüreğim acıdı Normal doğum yaptırıldım,kızım hala yaşıyordu Ama şans vermedile alıp soğuk mermerin üstüne bıraktılar! Okadar sağlıklıydıki..Ama şans vermemezlermiş,neden? Çünkü 30 haftalık bebekler küvez bekliyomuş! Yandımm kavruldumm Ama Rabbim verdi işte sabrını 3 ay sonra tekrar gebe kaldım İlk kızımdan içimde parça unutmuşlar...bebeğimin gelişimini engelledi Ona koptu gittii yine parçalandım 3 ay sonra yeniden gebe kaldım,bu seferde ikinci kürtajdan dolayı dış gebelik yaşadım Meleğimde uçtu gitti,bir iğne ile sonlandırdılar,ve kürtaj! Yine parçalandım Üstünden Bir yıl geçti Yeniden denemeye karar verdim 6 aydırda adetten kesildim...İlaç ile adet oluyorum Hormonlar normal,rahim filmi normal...ama maalesef hiç birşey yok...Doğum günümdü,doktora gittim Klomen verdi zaten 4 aydır serophene içiyorum Bu ay klomen ve iğne yazdı aşılama dedi... Peki dedim..Gözlerim doldu..pıt pıt döküldü gözyaşlarım Üzülme dedi doktor Sanada yazıkk dedi kocana bakıcaz buda olmaz ise dedi Bugün klomene başladım pazartesi yumurta kontrolüm var Ne olcak bilmiyorum Onu çok özledim,insan yaşamadığı bir şeye özlem duyarmı? Ben duyuyorum. Lütfen benim için dua ediniz Öyle ihtiyacım varki Belki yumurta donsyonu yapmak belki yapmamak lazım bilmem, kızlar! Biotexcom hakkında çok mesajları okudum çok da duydum.Şimdi oraya gitmeyi düşünüyoruz eşimle.Allah bize yardımcı olsun nolur kızlar benim için dua edin...

Geri