Bensu Soral Resimleri ve Biyografi Bilgileri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Bensu Soral Resimleri ve Biyografi Bilgileri
Şu sıralar ekranların yeni dizilerinden biri olan ve başladığı andan itibaren ekran başında ki izleyiciden tam not alan "İçerde" dizisin de Melek karakterini canlandıran Bensu Soral hayranları için kendisinin en güzel resimleri ile birlikte hayat hiyayesinden kesitler ve rol aldığı diziler hakkın da genel bilgileri paylaşıyoruz.

Bensu Soral Kimdir?

2 Şubat 1991 Bursa doğumlu. Bursa İnegöl’de eğitimine devam eden Bensu Soral, burada İnegöl Turgutalp Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi Grafik Bölümü öğrencisidir. Oyuncu olan Ablası Hande Soral ilk yardım elini ona uzatan kişidir. DiziOyunculari.Biz Ablası Hande Soral da kendisi gibi oyuncudur. Hande Soral daha önce Fatih, Alev Alev, Bir günah gibi, Gecekondu, Küçük kadınlar, Komedi Dükkanı projelerinde rol almıştır. İzleyici tarafından en fazla Küçük kadınlarda oynadığı Armağan Gezici rolü ile bilinmektedir.

Bensu Soral, ekran karşısına geçmesini sağlayan ve ilk dizisi olan, TRT’nin yapımı “Yol Ayrımı” dizisinde rol alarak, beğeni toplamayı başardı. Özellikle Vicdan Dizisi ile çok büyük bir kitleye ulaşmayı başardı. Bir dönem yapmış olduğu modelliği diziler nedeniyle bırakan güzel oyuncu, sinema filmleri çekmek istediğini ve hayatındaki en büyük hayallerinden birisinin de bu olduğunu ifade ediyor. Murat Dalkılıç’ın Kader isimli şarkısına çektiği klipte oynamıştır. Oynadığı dizilerde gençlerin sevgilisi haline gelmiştir. Fiziki özelliklerinden bazıları ise şöyledir; 163 cm boyunda, 55 kilodur. Göz rengi yeşildir. Burcu ise kovadır. Sevgilisi olduğunu biliyoruz ama kim olduğunu daha net olarak öğrenemedik.

Twitter Hesabı: @kedivelisi

İnstagram hesabı: instagram.com/bensusoral/

Bensu Soral‘ın Oynadığı Dizi Ve Filmler
Yol Ayrımı
Vicdan
Kösem Sultan
Tatlı Küçük Yalancılar
İçerde

Bensu Soral hayranları için resimlerini paylaşıyoruz.

5694efffc03c0e714c781c64.jpg
5694f017c03c0e714c781c68.jpg
Bensu-Soral-5.jpg
bensu-soral-fotogaleri-8.jpg
Bensu-Soral-Foto-KB.jpg
cropped_content_bensu-soral-dislerime-tel-taktirdim-cikana-kadar-dizi-yok_wBT5J0DQuIhT647.jpg
SA6A3096-1050x700.jpg

Geri