Berat Albayrak Bu Yüzden İstifa Etti

Adam zaten direk istifa etmemiş affını istemiş bi umut erdoğan kabul etmez diye düşünmüş ama güvendiği dağlara kar yağdı ben açıklamayı inandırıcı bulmadım bunun altından başka şeylerde çıkacak demedi demeyin

Hayatım ne kulisler dönüyor devletin zirvesinde bilemiyoruz ama durumların iyi olmadığı, istifanın şekline bakıldığında anlaşılıyor. Cumhuriyet tarihinde bir ilk böyle bir istifa hayır devir teslim törenine bile katılmadı Berat Albayrak, yani insan nası bi hastalıkta olacak ki buna bile katılmayacak. Bi küslük, bi restleşme var ama o da zaten biz halkların bileceği iş değil mutlaka bi gün su yüzüne çıkacak ama şimdi değil. Şimdi değil...

Şimdi Twitter'de okuduğuma göre Berat Albayrak hazırladığı istifa metnini Anadolu Ajansı'na göndermiş yayınlanmayınca yine kendisinin kanalı olan A habere göndermiş ordan da olmayınca yani anlatılan Havuz medyası istifasını yayınlamayınca o da mecburen İnstagram'ı kullanmayı uygun görmüş dediğim gibi işler karışık anlayacağınız.... Vay anasını yaaa yazık oluyor ülkeme yazıkkk

Babacığı ile aralarında restleşme vardır belki bilemeyiz ki yani belki kızı ile araları kötü Belki o durumda kaynaklıdır aile içinde bir durum yani Yok hastalık da yok bilmem neydi yemezler kanallarda babasından izin almadan yayın yapamaz maalesef

Geri