Beş aydır adet gören biri hamile olabilir mi

G

Gizem12

Forum Okuru
Beş aydır adet gören biri hamile olabilir mi
Hayırlı akşamlar siz yöneticilere bir soru sorucaktım ben bundan 5 ay önce sürtünmeli iç çamaşırları ile bi ilişki yaşadım erkek arkadasında bosalma olmadı ilişkiden 90 gün sonra beta hcg 0.100 çıktı ilişkimden 1 hafta sonra normal adetimi tarihimde oldum vajinal ultrason negatıf çıktı ama 5 aydır düzenli adet görüyorum ama karnımda ve rahmimde tekme gibi seyler oluyor o yüzden hiç rahatlayamdım acaba her site de gizli gebelikle ilgili seyler yazılmış acaba bende bu durumu yasıyor olabilir miyim lütfen bilgisi olanlar birsey yazsın panik yaptım artık

Beş aydır üstüste düzenli şekilde adet gördüğünüzü söylüyorsunuz bu durum durumda hamile kalma ihtimaliz yok hamile değilsiniz lütfen daha mantıklı SORULAR sorun

Beş aydır üstüste düzenli şekilde adet gördüğünüzü söylüyorsunuz bu durum durumda hamile kalma ihtimaliz yok hamile değilsiniz lütfen daha mantıklı SORULAR sorun
Çok haklısınız da karnım büyüdü biraz birde vajinam büyüyünce İnan’ın korktum internette her site de farklı seyler yazıyor 9 ay düzenli adet görenler ben hamimileydim ger ay adet oldum diyenler bazı doktorların hamilelikte de adet görülür demesi vs benim aklımı çok karıştırdı bende kime neye inanıcagımı sasırdım

Tamamda atladığınız bişey var beta hcg testi yok diyor ise hamilelik asla yoktur bu testi yaptırın lğtfen boşuna kuruntu yapıyorsunuz

Tamamda atladığınız bişey var beta hcg testi yok diyor ise hamilelik asla yoktur bu testi yaptırın lğtfen boşuna kuruntu yapıyorsunuz
Haklısınız da sizin sitenizde de gördüğüm diğer siteler de de gördüğüm bu gizli gebelik durumunu yasıyor olamam değil mi onunda kanda çıkmadığı vs yazıyor

Hangi konumuzdan bahsediyorsunuz ya da hangi Üyenin yazdığı şeyden bahsediyorsunuz bilmiyorum ama kanda çıkmayan gebelik olmaz

Geri