Beşi bir yerde zayıflama çayı 3 ayda 20 kg verdiriyor mu?

T

tuceee

Forum Okuru
Beşi bir yerde zayıflama çayı 3 ayda 20 kg verdiriyor mu?

Beşi bir yerde zayıflama çayı doğadan melek kadınlar kulubü beşi bir yerde zayıflama çayı forum'da.​

Merhaba arkadaşlar yağ yakımında kilo vermede başarılı olan bir şey gördüm nette beşi bir yerde zayıflama çayı doğadan kullananlar var mı gerçekten etkisini gördünüz mü? Çünkü ben zayıflamak istiyorum ne yaptıysam olmuyor egzersiz ve çok fazla uygulayamadığım için bu çok dikkatimi çekti çay içerek zayıflamak mümkün mü gerçekten 3 ayda 20 kilo verdiriyor mu? Sadece bu beşi bir yerde çayı içerek zayıflayabilir miyiz?

Merhabalar bu bitki çayları kilo verme konusunda aslında çok garanti değil çünkü sizin herhangi bir sağlık sorununuz varsa bu bitki çaylarını içmeniz daha da zararlı olabilir. Benim size tavsiyem aslında bir diyetisyene gidip sağlık durumunuza tahlillerinize bakıp ona göre bir özel diyet programı hazırlanmasıdır. Aslında bu çaylardan medet ummak çok da yararlı değil. Kullanıp fayda gören zayıflayan var ama bilemiyorsunuz hangi organınıza zarar verdiğini. Direkt olarak kullanın demiyorum ama yine de beşi bir yerde çayın içerisine ne olduğunda size belirtmek istiyorum. Beşi bir yerde zayıflama çayı doğadan içinde yeşil çay biberiye kekik funda ve mate bulunmaktadır. Beşibiryerde çayının hazırlanışı da şu şekilde 1 litre kaynar suyu sürahi içine boşaltın beşibiryerde çayı bu suyun içerisine atıp 10 dakika kadar demlemeye bırakın 10 dakika sonra süzün çayı gün boyu için özellikle sabahları aç karnına içmeniz daha uygun olacaktır yarım saat sonrasında ise kahvaltı yapabilirsiniz sonra öğlen yemekten 1-2 saat sonra içebilirsiniz yine akşam da yemekten sonra içebilirsiniz içerisinde yer alan bu otlar sayesinde yağ yakımı ve zayıflama gerçekleşecektir. Ama dediğim gibi diyetisyene sormadan bu gibi çayları kullanmamanız gerekmektedir.

Özellikle Ender Saraç'ın zayıflama çayları çok övülmekte aşağıdaki ''Ender Saraç'tan zayıflama çayı'' konumuzu inceleyebilirsiniz

Geri