Beta hcg 2 çıkıp hamile kalanlar var mı ?

• Konbuyu başlatan nazeninnazesi
  • Başlangıç tarihi
N

nazeninnazesi

Forum Okuru
Beta hcg 2 çıkıp hamile kalanlar var mı ?

Beta hcg 2 3 4 çıkıp hamile kalan kadınlar var mı ?

Kızlar her kese selam olsun umarım iyisinizdir. Ben de aranıza yeni katıldım sitenizi çok uzun zamandır takip ediyorum. Yaklaşık olarak iki yıldır evliyim ve eşimle oturarak karar verdik bu ekonomide olur mu dedi ama yine de ortak kararımız bebek istiyoruz. Şimdi tüm bilgilere sahibim Yani donanımlı bir kadınız. Yumurtlama nedir nasıl hamile kalınır hepsini illaki biliyorum. Ben adetim geçmeden ( daha adet olmama beş gün var ) garip şeyler hissettim ve beta hcg testi yaptırdım biraz erken oldu biliyorum ama sonuç 2 çıktı genelde her keste 1.20 vs çıkar bende 2 çıkınca umutlandım acaba çok mu erken yaptırdım bu değer sonradan yükselebilir mi erken yaptırdım diye bana yardımcı olur musunuz lütfen melekler mekanı

Selamlar hayatım. Aslında bilgi ve donanıma sahip isen bu sonuca göre yani beta hcg 2 olup hamile kalanlar diye konu açmışsın ya gülüm işte o sen değilsin. Yani hamile değilsin. Gelelim bhcg testini erken yaptırmana. Yani bir umut 1 ya da 2 çıkmasına lütlfen takılma. Adetinin üzerinden geçer ise testi yaptır ben pek hamilelik belirtilerin de yok ise sadece düşünce ile bunu yaptırmandan dolayı hamile olduğunu düşünmüyorum.
Gelişmelerden bizi haberdar et gülüm. Onun haricinde her ne kadar donanımlı olsan da yukarıda senin için eklediğim bhcg testi örneği konularını bir incele istersen. Bir de lütfen hamilelik belilrtilerini almıyor iseniz boşuna umutlanmayın yazıktır günahtır :)

Geri