Beta hcg 58.4 durum yüksek yazıyor doktor olabilirsin diyor düşük te olmuş olabilir diyor ne demek istiyor anlamadım hamilemiym değil mi anlamadım

Beta HCG testleri hakkında araştırma yaparken karşıma çıktınız, ağzınıza sağlık diğer yazılara göre en anlaşılır sizinkiydi, kafamızda soru işareti kalmadı emeklerinize sağlık Rabbim anne olmak isteyen herkese sağlıkla nasip etsin...

Beta hcg 6.5 veya 65 çıktı doktor kimyasal gebelik olabilir dedi ve 10 14 günlük hamilesiniz heralde dedi benim tahminimde öyleydi ama bilgi verirmisiniz düşük olma ihtimali varmı

Selamlar Fatmacım hoş geldin hayatım. Şimdi öncelikle sizin elinizde ise yaptırdığınız test sonucu ona bi bakın 65 mi 6.5 mu bunu söyleyin ona göre değerlendirelim bir de tarih verin ilk testi ne zaman yaptınız adetiniz ne kadar gecikti. Ne kadar süre geçti testin üstünden bunları yazar mısınız ?

6.5 yazıyor kağıtta doktor yazdı ama ben 65 sandım tam sonucu bilmiyorum perşembe gittim pazartesi tekrar gideceğim salı günü evde test yapmıştım ikinci çizgiyi göremedim perşembe günü teste tekrar baktım çok hafif belirgin di çok zor görünüyordu. Tekrar test yaptım bunda daha belliydi . Hemen doktora gittim . Adetim salı günü olması gerekiyordu. 6 gün oldu testin üzerinden

Kontrol ettim e nabızdan 65 yazıyor