Beta hcg testi örneği

E

EbrarAsell

Yeni Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Selamlar hayatım bu sonuca göre %100 Hamilesin hayırlı olsun sormak istediğin şeyler olursa yazarsın
Ne kadar tatli, samimi bir yoneticisiniz

R

Rbk

Forum Okuru
Merhaba son adet günüm 5 Şubat. Normal olarak 2 Mart adet günümdü fakat 6 gündür gecikme yaşıyorum. Dün yaptırdığım kan tahlilinde beta hCG <0,1 çıktı. Doktor hamile olmadığımı söyledi. Gecikmem devam ederse ne yapmalıyım ?

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Rbk' Alıntı:
Merhaba son adet günüm 5 Şubat. Normal olarak 2 Mart adet günümdü fakat 6 gündür gecikme yaşıyorum. Dün yaptırdığım kan tahlilinde beta hCG <0,1 çıktı. Doktor hamile olmadığımı söyledi. Gecikmem devam ederse ne yapmalıyım ?
Merhaba
Gecikme devam ederse doktora görünmenizde fayda var. Sürekli düzenli adet görüyorsanız bunun sebebini öğrenmek için doktorunuz muayene ve tahliller yapabilir en azından öğrenmiş olursunuz neler olduğunu.

Ü

Üdngz

Forum Okuru
SadmiN' Alıntı:
Hayatım hayırlı olsun bu sonuca göre hamilesiniz tabiki. 2 gün sonra testi yenileyin ya da 4 gün sonra buraya yazın net olarak söyleyelim size. Olaki yazamaz iseniz, 2 gün sonra yaptığınız testin sonucu bir önceki sonucun iki katı gibi ise kesin hamileyim diye düşünebilirsiniz.
Adetime 7 gün var dün kan testi yaptırdım beta hcg 102 çıktı hamile miyim acaba

Benzer İçerikler