Merhaba son adet günüm 5 Şubat. Normal olarak 2 Mart adet günümdü fakat 6 gündür gecikme yaşıyorum. Dün yaptırdığım kan tahlilinde beta hCG <0,1 çıktı. Doktor hamile olmadığımı söyledi. Gecikmem devam ederse ne yapmalıyım ?

Merhaba son adet günüm 5 Şubat. Normal olarak 2 Mart adet günümdü fakat 6 gündür gecikme yaşıyorum. Dün yaptırdığım kan tahlilinde beta hCG <0,1 çıktı. Doktor hamile olmadığımı söyledi. Gecikmem devam ederse ne yapmalıyım ?
Merhaba
Gecikme devam ederse doktora görünmenizde fayda var. Sürekli düzenli adet görüyorsanız bunun sebebini öğrenmek için doktorunuz muayene ve tahliller yapabilir en azından öğrenmiş olursunuz neler olduğunu.

Hayatım hayırlı olsun bu sonuca göre hamilesiniz tabiki. 2 gün sonra testi yenileyin ya da 4 gün sonra buraya yazın net olarak söyleyelim size. Olaki yazamaz iseniz, 2 gün sonra yaptığınız testin sonucu bir önceki sonucun iki katı gibi ise kesin hamileyim diye düşünebilirsiniz.
Adetime 7 gün var dün kan testi yaptırdım beta hcg 102 çıktı hamile miyim acaba

şaka mı ? ay inş. öyledir. teşekkür ederim cevabınız için. kaç gündür takip ediyordum.

anlam verememiştim değerlere .

Perşembe günü randövüm var zaten. test sonuçlarımı doktorum yorumlayacak. ama o güne kadar sabırsızlıkla bekledim.

eczaneden test alıp yapsam acaba çıkarmı? :D
Canm beta 3 müydü bu ve gebemiymisinz benmmde beta 3 sizce varmıdır gebelik

Geri