SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Beta hcg testi örneği
Beta hcg testi örneği BETAHCG testleri örnekleri Kaç haftalık hamileyim 1 2 3 4 5 6 haftalık gebelikte beta hcg testi değerleri konumuz Beta hcg testi yaptırıp ta değerlerden anlamayan arkadaşlarımızın olayı ve test sonucunu daha iyi anlamaları bakımından bir tane resim ekleyeceğim kızlar.
Şimdi sizler için eklediğim resim üzerinden yürüyelim.
Hangi değerlere bakacağız ?
< Konu Resmi..>

En yukarıda sağda yazan HCG mIU/ml değerine bakacaksınız arkadaşlarım. Peki bu değerdeki rakkamların anlamı ne hangisi ne anlama gelmekte ve kaç haftalık hamile olduğunuzu nasıl anlayacaksınız ( tabiki hamileyseniz ) < Konu Resmi..>
Yukarıdaki tablolardan anlamayan arkadaşlarımız, lütfen konuda belirttiğimiz HCG mIU/ml değerlerinizi yazın bizlerde sizlere hamilelik durumu olup olmadığnı, var ise kaç haftalık hamile olduğunuzu yazalım.
Sevgiler. Allah, isteyen tüm meleklere hayırlı bir evlat nasip etsin İnşAllah.

Son düzenleme:
S

sempatiqq

Forum Okuru
benim sonucumda 0.100 yazıyor bu hamile olmadığım anlamına mı geliyor

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
7 kasmda başımdan üzücü bir olay geçti.. korkudan sürekli evde idrarla yapılan gebelik testleri yaptım sürekli negatif çıktı.. 19 kasım ve 16 aralıkta ksa süren sanırım adet gördüm ama çok ağrılıydı.. üstüne görme diye bir şey okudum ve ondan korktum,kasık ağrılarım geçmedi sanki karnım gn geçtikçe şişiyr gbi geliyor.. sonra 23 ve 28 aralıkta kanda beta hcg testi yaptırdım ilk test <1.20 mUI/ml negatf,ikinci testte <1.20mUI/ml çıktı sanırım gebe değilim ama şimdide dış gebelk dye bir şey okudum ve ondan korkuyorum olma ihtimalim var mı bilgi verrseniz sevinirim :((

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
merhaba ben bugün kan testi yaptırdım ve sonuç 50.72 çıktı acaba gebe miyim??gebeysem ne kadarlık olabilir yardımcı olursanız sevinirim

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
merhaba ben bugün kan testi yaptırdım ve sonuç 50.72 çıktı acaba gebe miyim??gebeysem ne kadarlık olabilir yardımcı olursanız sevinirim
Merhabalar değerli misafirimiz,
Test sonucuna göre siz 3 haftalık hamile görünüyorsunuz. Hayırlı uğurlu olsun.

Beta Hcg Testi Ne zaman Yapılıyor ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Beta hcg değerim az yükselmiş Beta hcg değerim az yükselmiş
Adetime 4 gün kala beta hcg 73 geldi 4 gün geciktim şuan üstünden 1 hafta geçti 107 geldi doktor muayene etti dış gebelik belirtin yok ama değerlerin normal değil dedi lütfen aydınlatın beni son adet tarihim 11 ekim
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 3
Beta hcg sonradan yükselir mi 1.20 çıktı Gebelik olmaz dimi Beta hcg sonradan yükselir mi 1.20 çıktı Gebelik olmaz dimi
Merhaba arkadaşlar ya ben dün bir kan testi yaptm değerler 1.20 çıktı doktorun dediğine göre büyük ihtimalle kistmiş ama kadın doğumcuya görünmem lazmms ve pko ben de olduğu için de adet düzensizliği olduğu için de adetimin kaç gün geçtiği için...
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 10
Ben bu beta hcg değeri testini ne zaman yaptırmalıyım ? Ben bu beta hcg değeri testini ne zaman yaptırmalıyım ?
Ya kızlar adetime daha 5 gün var ve ben hamilemiyim diye kendimi yeyip bitiriyorum. Acaba bu BETA HCG testini şimdi yapsam sonuç alır mıyım ? Göğüslerimde de hassasiyet başladı. Merak ediyorum ne kadar gün kala bu testi yaptırsam kesin sonuç...
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
Kan testinden beta hcg değerleri hakkında bilmeniz gerekenler Kan testinden beta hcg değerleri hakkında bilmeniz gerekenler
Beta hcg değerleri değerleri artışı ne zaman ortaya çıkıyor ? Bu değerler ne olmalı ? Kandan yapılan BETA HCG testi değerlerine bakarak hamileliğinizin olup olmadığını yazıyoruz. Kandan yapılan beta hcg testi aslında...
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 100
Beta Hcg Testi Ne zaman Yapılıyor ? Beta Hcg Testi Ne zaman Yapılıyor ?
Beta hcg testini ne zaman yapacaksınız ? Genelde kadınlar, iş hamilelik testine geldiğinde inanılmaz sabırsız olmaktadırlar. Regl tarihi üzerinden normalde minimum 1 hafta geçmesi gerekiyor bu test için kızlar. Çoğunlukla hassas gebelik...
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 10