Beyonce diyeti i̇le kilo vermek i̇ster misiniz?

Beyonce diyeti i̇le kilo vermek i̇ster misiniz?
Beyonce diyeti beyonce limon diyeti beyonce diyeti yapanlar ve daha fazlası Melekler FORUM'da.

BEYONCE KİLOLARINI NASIL VERDİ?


Bir dünya starı ve sesi harika bir şarkıcı olan dünyanın en gözde şarkıcılarından hem fiziği hem sesi ile büyüleyen Beyonce ikizlerini dünyaya getirdikten sonra epey kiloları ile gündeme gelmişti. Beyonce ikizlerin doğumunun zor geçtiğini anlatmış ve sağlık sorunları ile de karşılaştığını dile getirmişti. Peki Beyonce o kadar kiloyu nasıl verdi. Söylenenler Beyonce'nin 26 kilo verdiğini söylüyor. Beyonce aslında kilolarını çok dert etmeyen ünlülerden. Verdiği kiloları daha çok bebeklerini emzirmeye bağlayan Beyonce kilolarının çoğunun emzirme ile gittiğini söylüyor. Beyonce çıktığı konserlerde de belli ki vücut hatları aslında çok ince değil. Kendisi de farkında olmalı ki o kıyafetlere sığabilmek için formunu koruması gerektiğini biliyor. Beyonce yaptığı diyet programı ve egzersizleri ile 2 sene önceki sahneye çıktığı kostümüne sığmanın gururu içinde olmalı.

beyonce kilo verme.png


BEYONCE İKİZLERDEN SONRA 26 KİLO VERDİ

Beyonce ikizlerinden başka bir çocuğu daha var. Dolayısı ile 6 yıl ara ile ikizlere hamile kalıyor. Yaşı da 37 olduğu için maaşallah yine o kadar az sorunla hamileliğini atlatıp sağlıklı bir şekilde ikizlerini dünyaya getirmiş. Kalan kilolara gelecek olursan dediğim gibi bu kiloları vermesine yardım eden en büyük etken emzirmek. Diyeti spor egzersizleri ile birlikte kilolarından kurtulup sahnelerine şahane bir şekilde geri dönebilmiş. Özellikle zararlı alışkanlıklardan kaçınan Beyonce meyve sebze ağırlıklı beslenmesi ayrıca beslenmesinde kafein alkol ve gluten olmaması kilo vermesine yardımcı olmuş. Beyonce'nin durumunda olanlar ve kilo vermekte zorlananlar ondan ilham alabilirler. Vücuduna bakacak olursanız kilo almaya müsait bir yapısı var ince olmadığı gibi maaşallah etine dolgun derler ya öyle Beyonce. O bu kiloları verdiyse biraz azim sonucunda siz de verebilirsiniz.

beyonce diyeti.jpg


BEYONCE DİYETİNE GÖZ ATALIM

Beyonce'nin en çok yaptığı diyetin vegan diyeti olduğunu biliyoruz. Vegan diyetinde sadece sebze meyve ağırlıklı beslenme var et ve ürünleri yok. Et sever biriyseniz biraz zorlanabilirsiniz. Tamamen doğal glutensiz GDO'suz bir diyet sizi bekliyor. Vegan diyetinde et ve ürünleri gibi süt ve süt ürünleri de yer almıyor. Ağırlıklı olarak sebze lifli gıdalarla zayıflıyorsunuz. Beyonce'nin yaptığı bir diyette limon diyeti. Limon diyetinde de taze limonlara, arnavut biberine ve akağaç şurubuna ihtiyacınız var. 2 yemek kaşığı limon suyu, 2 yemek kaşığı akağaç şurubu ve birkaç adet arnavut biberi bunları 1 bardak su ile karıştırıp içiyorsunuz. Katı besinlerle beslenmek yerine daha çok sıvı şekilde besleniyorsunuz. Bu sudan günde 12 bardak içebiliyorsunuz. Ama içinde limon olduğu için tansiyonu olanlar için risk oluşturabilir aman dikkat diyorum. Hemen aşağıda Beyonce yaptığı vegan diyetini anlatan bir video var izlemenizi tavsiye ederim.

 
Üst