bi de iftira atıyor yardım edin!!

cansu88

Yeni Üye
Üye
bi de iftira atıyor yardım edin!!
Mrb arkadaşlar ben nişanlıyım. Aşırı kıskançtır. Adetlerim düzensizdi ben de doktora gitmiştim internetten randevu aldım doktorun ismi erkek ismiymiş hayatımda duymamıştım kadın ismine benziyor diye aldım randevuyu. Yok o erkek niye alıyosun randevu bilmem ne kavga gürültü gittim doktora kadınmış. Doktor kadındı diyorum inanmıyor... Bilerek erkek seçtin dimi diyo.. Ne alaka ya diyorum ne yaptı sana orda muayene etti mi bişey yaptı mı bi ton laf söyledi... Kadın olduğunu da kanıtlayamıyorum hastanenin internet sitesinde doktorların fotoğrafları yok... Napıcam lütfen yardım edin..

ilk başta sen oraya zaten muayeneye gidiyorsun başka birşey için değil. kaldıki daha nişanlısın ilşki olmadıysa alttan bakmış da olamaz. alttarafi bi muayene. sana inanmıyorsa tut kolundan gittiğin hastaneye götür doktorunu göster. hatta konuştur. birdahaki muayenenede beraber gidin.

çok gereksiz bir kıskançlık bu ama illa kanıtlamak istiyorsan yeniden randevu al sıra sana gelince o içeri baksın sonrada gidin

Abartmış... Hemde fazlasıyla abartmış. Böyle yaparak seni kendinden uzaklaştıracağının farkında da değil. Nişanlıyken böyle abartıyor kıskanıyorsa, evlendiğinizde neler olur acaba, orası meçhul:S

Hem dokdorun kadını erkeği olmaz. Tamam jinekoloji muayenede kadın dokdor tercihimiz olur. Utanma duygusu için. Ama gittiğin dokdor erkek olsaydı bile, sen oraya bir tek sebeple gidiyorsun muayene için. Ne yani erkek dokdorlar işinden hariç başka birşey mi yapıyor, saçmalık...

Bencede gerekirse hır çıkart ve onu dokdoruna götür, kanıtla. Ondan sonrada büyük bir ceza ver, çünkü sana inanmıyor. Evlenmeden önce sana inanmasını ve güvenmesini sağla. Sana inanmayan, güvenmiyen bir eşle, mutlu bir evlilik yerine, mutsuz ve kavgalı bir evliliğe sahip olursun mazallah...

zaten hiç bi zaman inanmıyor ki kız arkadaşlarımdan bile kıskanıyor. Çevremde kimse kalmadı istediğim gibi giyinemiyorum bi yere gitmem gerekiyo gidemiyorum vs.. neyse bakalım doktoru göstericem artık.. Tşkler yrdımlarınz için..

zaten hiç bi zaman inanmıyor ki kız arkadaşlarımdan bile kıskanıyor. Çevremde kimse kalmadı istediğim gibi giyinemiyorum bi yere gitmem gerekiyo gidemiyorum vs.. neyse bakalım doktoru göstericem artık.. Tşkler yrdımlarınz için..

ben evliyim canım ve benden sana tavsiye AYRIL....benim bu kıskançlık yüzünden bütün güzel günlerim zehir oldu düğünüm bile kuaförle konuştum die mahvoldu düzelmez canım ben sana söyleyim...

Geri