Bikini bölgesi kararması nasıl geçer doğal yollarla?

• Konbuyu başlatan Biristanbulmasali
  • Başlangıç tarihi
B

Biristanbulmasali

Forum Okuru
Bikini bölgesi kararması nasıl geçer doğal yollarla?

Bikini bölgesi kararması melek kadınlar kulübü bikini bölgesi beyazlatma forumda.​

Kızlar daha 24 yaşındayım ama bikini bölgem çok kararmış durumda. Henüz evli değilim evlenmeye de çekiniyorum bu yüzden. Neden bu kadar kararır ki bikini bölgesi. Bikini bölgesi kararması nasıl geçer? Doğal yöntemler var mı acaba bildiğiniz? Bikini bölgesi kararması kolay geçebilir bir durum mu?

Merhabalar
Bikini bölgesi kararması durumu estetik görünümü olumsuz etkileyebiliyor. Genelde genetik durum ya da jilet ile tüyleri almak sizin durumunuz dışında hamilelik, doğum, emzirme dönemi bazı hormonal değişiklikler de bikini bölgesi kararmasına neden olabilir. Peki bikini bölgesi kararmasını nasıl ortadan kaldırırsınız? Bir yönteme göre ben olabileceğine inanamasam da yöntemi sizinle paylaşmak istiyorum. Limon suyu masajı ile rengin zamanla açılacağını söyleyenler var. Limonu elinize damlatın ve masaj yapın kuruduktan sonra su ile durulayın. Bu işlem 2-3 günde bir yapılabilir. Yine karbonat ile de bölge beyazlatılır deniyor ama ben esasen çok fazla şey sürmeniz taraftarı değilim o bölgeye ama tabii bunlar netten bulduklarımız insanlar neler deniyor demeden geçemiyorum.

Yani eğer doğal yöntemler arıyorsanız aşağıdaki linki incelemenizi tavsiye ederim. "Bikini bölgesi beyazlatan kür"

Geri