Bilinmeyen Sözler 2012

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Bilinmeyen Sözler 2012
Bilinmeyen 2012 kısa sözler var bir yerden buldum. Herkes soru soruyor buradan bakıyorum bende yardımım olsun diye konu açayım dedim. Hee neden üye olmuyorum irkekim :D:D

Bilinmeyen Sözler 2012

Yüzünü çizdim Aklıma Elimde Fotoğragın Olmasa biLe hayaLinLe Yaşıyorum Sen bunu biLmesende..

Yalnızlıklar içinde Sevgiye Aç kaldım Sensiz Yaşamak Anlamsız Artık hayatım, Sensiz ve Sevgisiz Yaşamak Anlamsız Güzelim..

Kalbimi Bir Sana Açtım Sevgimi Sadece Sana verdim Birtanem Herşeyimin iLkisin Ve Sonu Olucaksın..

Tanıştığımız günü Anımsıyorumda Kalbim yerinde Durmuyordu Şimdi ismini Andıkça Göz yaşlarım Durmuyor Sevdiğim..

Gel Yanıma usuLca yaklaş Bana Sevgini Anlat Bana Gözlerime Bakarak Seni Seviyorum...

Yaşanmayan Mutlulukları yaşıyorum Seninle bilinmeyen Maceraları Görüyorum Seninle Duyulmamış Sözleri Duyuyorum Ve Seni Seviyorum..

Ayrılmaz Ellerimiz Küsmez Kalbimiz Bitmez Sevgimiz Biz SeninLe Sevgiliyiz.

Uykusuz Gecelerimin Sabahısın, bütün Güzelliklerin Adısın, Sen benim karaSevdamsın..

Yazılarımda Adın Bedenimde tadın Var, Gecelerimde HayaLin , bedenimde Sıcaklığın var Bir Tanem..

Sana Şiirler Yazmayı Sevdim Seni Kaâıtlara Dökerken Sigaramın Dumanında Seni HayaL etmeyi Sevdim Aşkım..

Her güzelliğin Mutlak Sonu Vardır Acı Veya tatLı Sonlar, Benimle Bir ömür TatLı Bir Son istermisin?

Tek Bildiğim Şey Seni Sevmek Tek Yaptığım iSe Sana Aşık Olmak Bun Dünyada teksin Sen BenimSin...

Benim Umutlarımda Yüzdürdüğüm Tek insansın Hayatımı paylaşacağım Yarınlarımsın..

Seni Acılar içinde Sevmeyi öğrendim Acıların içinde Sana Mutluluklar getirdim bebeim..

Uzun ayrılıkları kaldırdım artık kitabımdan, beni Sevenin yanında Olacağım herzaman..

Canım Sevgilim Hayattaki tek Gerçeğim Sensin benim tek Dilberim Al Bu Kalp Bu beden Senin..

Bu Dünyada Kalıcı olacak Aşkımız örnek OLucak Sevgimiz Etrafımıza yeterki tut ellerimi Bırakma..

Kurallara Göre oynuyacaksak Sevgimizi Ayrılıkları Koyalım üzerine...

Yeniden Başlamak Seninle yaşlanmak istiyorum bebeğim..

Rol yapmak istemiyorum Sana Bitsin iStiyorum bu Sayfa Acı Çekiyoruz ikimizde Sonunda :(

Kör oldum aşkınla hayatı göremiyorum birtanem seninle yaşamaya alıştım sakın gitme yanımdan..

Sana olan sevgim seninle birlikte devam edicek, sen gidersen sevgimde gidicek..

Beni Seveni Severim Bana Dert getireni Silerim..

Mutlu oLmak için mutLu Edecek birini buLmak Lazım..

Yalan Mutluluklar içinde gerçek Sevgiyi buLursun Umarım!

Benzer Diğer Konularımız !

Geri