Binali Yıldırım eşi kimdir nerelidir bilen var mı?

İ

İcsesim

Forum Okuru
Binali Yıldırım eşi kimdir nerelidir bilen var mı?

Binali Yıldırım eşi kimdir melek kadınlar kulübü Binali Yıldırım eşi nereli forumda.​

Bir ara bayağı gündem olmuştu Binali Yıldırımin eşi. Merak ettim ben de Binali Yıldırım eşi kimdir ne iş yapıyor ve nereli acaba? Özellikle gündemde olan siyasetciler oldukları için eşleri de ilgi çekiyor ben de merak ettim doğrusu. Binali Yıldırım eşi hakkında kısa bilgi verebilir misiniz?

Merhabalar
Binali Yıldırım eski başbakan olup eşi Semiha Yıldırım ikisi de Erzincanlı olup hatta aynı köyden dogmalar. Adının manası da comert kadın anlamına gelir. Semiha Yıldırım 1954 Erzincan doğumlu. 1972 yılında öğretmen okulundan mezun olup Erzincan Refahiye Yurtbaşı köyünde öğretmenlik yapmıştır. 1975 yılında akrabası olan Binali Yıldırım ile evlenmiş, üç çocuğu vardir. 1993 yılında emekli olan Semiha Yıldırım daha sonra kendi desteği ile İstanbul Çekmeköy de kendi adını verdiği bir ilk okul yaptırmıştır. Ve tabii "Recep Tayyip Erdoğan hayatı ve biyografik bilgileri" hakkında bilgi edinmek isteyenler aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Geri