Bioblas sarımsak özlü şampuan kullananlar dökülmelerini azaldı mı?

• Konbuyu başlatan Yıldızlar altinda
  • Başlangıç tarihi
Y

Yıldızlar altinda

Forum Okuru
Bioblas sarımsak özlü şampuan kullananlar dökülmelerini azaldı mı?

Bioblas sarımsak özlü şampuan kullananlar melek kadınlar kulübü bioblas sarımsak özlü şampuan kullanıcı yorumları forum'da.​

Arkadaşlar saçlarım çok dökülüyor bunun için psikolojim bozulabilir yakında yemin ediyorum gerçekten buna nasıl bir çözüm bulabilirim diye araştırmaya başladım ki sarımsak özlü şampuanın iyi geldiğini gördüm marka olarak bioblas nasıl bir markadır sizce bioblas sarımsak özlü şampuan tercih ederek saç dökülmemi engelleyebilir miyim? Bioblas sarımsak özlü şampuan kullananlar nasıl yorum yaparlar kullandığınız üründen memnun kaldınız mı saç dökülmeleriniz azaldı mı?

Merhabalar
Sarımsağın özünün saç dökülmesini engellediği doğru. Şahsen ben de farmasinin sarımsaklı şampuanını bir süre kullandım ama bir değişiklik yaşamadığım için bıraktım ama bioblas için güzel yorumlar yapılıyor deneyebilirsiniz. Bioblas sarımsak özlü şampuan kullananlar genelde uzun süre düzenli kullanımdan sonra saçlarının dökülmesinin azaldığını söylüyorlar tabii ki onların yalancısıyım. Mucizevi etkiler beklememek gerekir ama saçların dökülmesinin azalttığına dair yorumları çok görüyorum. Siz kullanıp yararlarını gördükten sonra emin olun evdekiler de şampuanıniza ortak olacaktır. Ama dediğim gibi çok mucizevi şeyler beklememek gerekiyor 2-3 ay kullanım sonrasında ne olduğu ortaya çıkacaktır.

Saç dökülmesi kadınlarda da erkeklerde de ileri yaslarda olabileceği gibi genç yaşlarda da problem olabilmekte. Saç dökülmesini nasıl önleyeceginiz de bir soru işareti. "Saç dökülmesi yaşayan kadınlar yorumlar" konulu başlığınızı aşağıdaki linkten ulaşarak inceleyebilirsiniz.

Geri