bir dakika bakarmısınız?

hayatım sana o kadar kızıyorum ki..şimdiye kadar neden gitmedin doktora..hamileydinde düşükmü yapıyorsun acaba..ne yapalım hayırlısı olsun..ama bence artık kendin için mutlaka doktora git

birden bende öyle hissettim aymelek. bilmiyorum neden gitmediğimi,daha erken deyip durdular..gidicem doktora.. doktorlar diyor ki erken gebeliklerin çoğu adet kanamasıyla birlikte gidiyor.ve siz sadece adet oldum sanıyorsunuz.. o kadar çöküğüm ki. zorla duruyorum ayakta.bi dolu misafir vardı evde.tam ağlamaklı oluyorum eşim sakın haa der gibi kaşlarını kaldırıyor.. Allah'tan o var.yoksa çoktann salmıştım kendimi.. :(

Ben ocak ayinda 18inde hastalandim bugun martin 1i daha hastalanmadm doktora gttm sonuclarim temiz cikti biseyimm yok kan testin 0.5cikti idrar testi negatif doktor bilemiyorum nie hastalanmadn dedi hastalandgnda gel 3gun dedi sol tarafimda agri var belim cok agriyor bana yardimci olun gec dollenme olablrmi

selam kizlar benim adetim 4 gun gecikdi hamile ola bilirmiyim sizce ? test yapdim 1 saat sonra 2 ci cizgi bulanik cikyo :( sizce gec dolleme ola bilirmi ? nolur yardim edin ara bir sancim oluyo

selam kizlar benim adetim 4 gun gecikdi hamile ola bilirmiyim sizce ? test yapdim 1 saat sonra 2 ci cizgi bulanik cikyo :( sizce gec dolleme ola bilirmi ? nolur yardim edin ara bir sancim oluyo

Geri