Bir erkeğe alınabilecek en güzzel hediye ne olmalı

bende gecen sene doğum gününde eşime bir sürpriz yapmıstım sevdiği yemekleri yapıp güzel bir masa hazırlamıstım yerlere mumlar ve gül yaprakları sermiştim kapıdan içeri girdiğinde de güzel bir dans müziği şok olmustu gercekten enteresan bir fikir değil belki ama mutlu etmeye ve sasırtmaya yetiyor kızlar :erkek bebe:

kızlar ben evliyim arada sırada eşinizin ihtiyacı olan bişeyi aldığınızda cok mutlu oluyor.mesela ben gecenlerde evin içinde giymesi için ince bi eşortman altı aldım ona eve gelince verdim cok hoşuna gitti ,devamlı yapmayacaksın ihtiyacını belirleyip aldığınızda hoşuna gidiyor.birde erkekler biraz kazma oluyor öyle sofrayı süslemeymiş püslemeymiş onların ilgisini çekmiyor onları asıl ilgilendiren yemeğin lezzetli oluşu.lezzetli bi yemek güzel bi sofradan cok daha iyi puan alıyor.ve geldik gecelik meselesine erkekler kadınların giydiği seksi geceliklerede pek önem vermiyolar önemli olan onlar için geceliğin içindeki:D:Donun için lüks geceliklere para harcamanıza gerek yok.ben daha da almayacam:D:D

slmmm canım ben yeni evliyim de daha doğrusu çok yeni değilim :D mayıs ayında evlilik yıldönümüzü kutlayacağız ve ben eşime ne alacağım konusunda çok kararsızım. bu özel gün için ne almak gerekir fikri olan varmııı

Geri